Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal a helyemben? Többi lent

Figyelt kérdés

Ő nappalis diák én pedig estis vagyok és szinte mindig dolgozom vagy iskolában vagyok. Ebben az évben a testnevelés tanára megjegyzéseket tett neki de igazából fogalmam sincs, hogy mi történhet bent, nem vagyok ott vele. Tegnap megkrédezte, hogy lehet-e az ember két személybe is szerelmes és megkérdeztem, hogy kibe vagy még mire a válasz az volt, hogy csak kérdezte majd pár óra után bevallotta, hogy vonzódik a tanárhoz de engem szeret szerelemmel. Viszont már unom a folytonos tanár témát, szex előtt el kell játsszani, hogy ő a diákom mert erre izgul fel.


Nagyon szeretem és 3 éve együtt vagyunk de már kezdek emaitt elhidegülni tőle meg érzéketlenné és depresszióssá válni.



2015. máj. 29. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék, mert egyikőtök sem érzi jól magát igazán ebben a kapcsolatban annak alapján, amit leírsz, így meg sok értelme nincsen.
2015. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez kicsit beteges.

Bár szerintem egyértelmű, hogy nem csalt még meg, mert a vágyait ilyen "szerepjáték" formájában akarja kielégíteni.

Egyébként nem sűrűn lesz ebből a tanári ábrándozásokból semmi, tehát a megcsalástól ne félj.

De ez már elég durva, hogy belekeveri a ti kettőtök kapcsolatába. Beszéld meg vele, ijessz rá.

2015. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Mond neki,hogy kezeltesse magat, de ne a tanaraval :)

Orvos latta mar?

2015. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy beszéljük meg. Azt mondta sosem hagyna el de vonzónak tartja a tanárt. Most ez így tegnap 3 év után eléggé arcon csapott.
2015. máj. 29. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Mindenkeppen beteges foleg 3 ev utan ilyennel elo allni, en mar a helyedben dobtam volna, ugyanis, ha a tanart vonzonak tartja, akkor teged nem es csak ido kerdese,hogy mast is vonzonak tartson, aki mar nem a tanara lesz, de az is lehet,hogy mar a Kezelgeti csak meg te nem tudsz rola
2015. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Azert mar a szerepjatekokat a szexben ne nevezzuk betegesnek. Nagyon gyenge a fantaziatok, ha mar ez is beteges....
2015. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fantáziálgatással semmi gond, lehet tanár-diák, illetve bármi egyéb szerepjátékot játszani, ebben semmi beteges nincs.


Na de azért itt a kérdező pontosan ismeri ennek a vágynak a hátterét.


Szex közben szerepjátékoznak és totál egyértelmű, hogy a tanára miatt. Gondolatban őt dugja...


Így köszi, kihagynám.


Szóval azt mondom, hogy ez alapvetően nem beteges, ebben a formában viszont annak tartom.


Mégis mit gondol a barátod?!


Én biztosan nem folytatnám ezt vele.

2015. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Minden segítséget köszönök, de megoldódott :)


Boldogan újra együtt vagyunk. Igazából az volt a "baj", hogy én izgatom úgy őt mint tesitanár de ez egy valódi tesitanáron lett kivetítve. (tanár akartam lenni anno ezt ő is tudja de nem tesi)

2015. jún. 16. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!