Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat kérnék.

Figyelt kérdés

Sztori: 25 éves, egyetemista srác vagyok. Volt egy komoly (már együtt is éltünk a barátnőmmel) kapcsolatom aminek 1 éve lett vége. Udvarolt neki egy másik fiú hónapokon keresztül, akiért végül el is hagyott. Nehezen, de sikerült ezt feldolgoznom, elfogadnom és beláttam a saját hibáim: nem törődtem vele eleget, mert az egyetem és a tanulás volt az első, őt pedig egy teljesen biztos pontnak tekintettem az életemben.


Azokban a hónapokban, amikor megtudtam hogy bejött a képbe egy másik srác (akiért szemmel láthatóan a barátnőm is odavolt) és az egyetem miatti nyomás alatt elég sokat ittam, ami nyilván olaj volt a tűzre és előrébb hozta a szakítást. (Ez volt az amitől el tudtam lazulni és nem rástresszelni a magánéleti és a tanulmányi gondokra.)


Azóta több rendes lánnyal megismerkedtem, voltak kalandok és volt köztük akivel néhány hónapig is együtt voltam, de nem tudtam senkit igazán megszeretni, mindig eszembe jutottak a párkapcsolattal járó problémák és az hogy mekkorát lehet csalódni. Azonban boldognak ebben a helyzetben nem mondanám magam, ugyan annyit nem nyúlok alkoholhoz mint akkor, de még mindig többet mint amennyi (szerintem) elfogadható lenne és a nőkkel való ismerkedés, megnyílás egyre nehezebben megy az utóbbi 1-2 hónapban.


Aki élt át hasonlót már hasonlót (kortól függetlenül) érdekelne mik a tapasztalatai és szívesen fogadnék tanácsokat, hogy miként lehet ezen a helyzeten túljutni? Akik nem voltak ilyen helyzetben, is érdekelne a véleménye.



2015. okt. 11. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer annyira megégetted magad,hogy emiatt olyan mélyre zuhantál lelkileg,hogy többé már aligha mersz megnyílni bárki előtt.Nőként ismerős a sztori.Tudod,ami igazán segítene ellazulni,ha kicsit környezetet váltanál,vagy új embereket engednél be az életedbe.Többet segítene rajtad,mint gondolnád.
2015. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem első körben probáld meg elhinni, hogy leszel te még boldog. Közhelynek tünik, de komolyan gondolom. Én 32 évesen ismertem meg a párom, sok csalodás után. Nőként ez már majdnem vénlánykor. Ha nem hittem volna benne, hogy nekem valahol megvan az Emberem, és nem mertem volna magamhoz közel engedni, akkor ma nem lennék boldog feleség és anya. És őmiatta tudtam kimondani azt is, h mindazokkal, akikkel nem sikerült, azért nem sikerült, mert valoban nem őket szánta nekem az Élet, a Gondviselés. Ami az ivás részét illeti, őszintén úgy gondolom, h egyszerüen döntés kérdése. Felnőtt, egészséges, értelmes férfi vagy, értékeld magad többre egy olyan gyenge jellemü alaknál, aki nem tudja a mértéket. Ha pedig az ismerkedés nehezen megy, akkor csináld máshogy, mint eddig. Önmagad miatt is jo lenne pl, mert kemény önismereti " tanfolyam", egy intenzív önkénteskedés valahol, és nem utolsosorban értékes emberekre, párra vagy/és barátokra lelhetsz.
2015. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!