Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes, de nem hagyja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes, de nem hagyja el a férjét. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

ELŐRE KÉREM, a megcsalás ténye felett ítélkezők mellőzzék az ócsárolást. A baj már megtörtént, most a megoldásra összpontosítsunk.


Összejöttem egy régi baráttal, és szerelmesek lettünk. A hölgy azonban házas, és nem tudja elhagyni a férjét. Szerelmes belém, velem akar élni, és nem akar elengedni sem, de egyszerűen képtelen önző módon megbántani a férjét, tönkretenni az életét a saját boldogsága miatt.


Ez mind szép és nemes, de továbbra is belém szerelmes, és szeretné folytatni a kapcsolatunkat (napi rendszerességgel találkozunk). Én viszont nem bírom ki, hogy minden randi végén hazamegy és a férjével tölti az estéket, hétvégéket.


Szerintetek érdemes rá várni, vagy a szerelem ellenére hagyjam a francba? Ti mit tennétek a helyemben? Ha valakinek van hasonló tapasztalata, kérem ossza meg velem. Sajnálom otthagyni, csak azért, mert jószívű, de én sem lehetek áldozati bárány. Megcsalni nem sajnálja, de otthagyni igen, nekem ez bűzlik. Önzőségnek tartom a részéről, hogy két férfival él.



2015. okt. 12. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira önzetlen lenne, akkor nem lépne félre. És még azt is elvárja, hogy te is tarts ki mellette.

Választás elé kell állítani, ha marad a férjével, akkor te lépj le.

2015. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

azzal nem teszi tönkre a férjét, hogy mást szeret és mással dug? na ugye!

valszeg otthon nincs dugás, azt megkapja tőled, a többire meg jó a férj is

2015. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

11:09: megtörtént, jelenleg épp a szakítás "zajlik". Persze azzal nehezíti a dolgomat, hogy "csak várjam ki, mire el tud jönni", de már 1-2 éve várok... nincs több türelmem, akkor sem, ha szeretem.

Biztos abban hogy el akar jönni, de abban is, hogy nem tud. Szánalmasnak érzem.

2015. okt. 12. 11:14
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen kérdéseket, mert olyan hiszékenyek teszik fel!


Nem, nem szerelmes beléd csak azt mondja, hogy az, mert azt akarod hallani. Valójábn neki tökéletes a jelenlegi szituáció, mert mident megkap a nélkül hogy bármit csinálnia kellene. Ő abból nem fog kilépn, amíg nem kényszerítik, szóval én megszakítanám vele a kapcsolatot és megmodanám, hogy akkor keressen fel, ha a férje már nem lesz a képben. Aztán tovább épni, ha jelentkezik, akkr oké, ha nem, akkor is.

2015. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
11:13: így van, én vagyok a szex, a kaland és a szerelem az életében. A férje meg az otthoni kényelem, megbízhatóság.
2015. okt. 12. 11:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

és neked ez megfelel?

nem akarsz olyat aki TÉNYLEG szeret (nem, ő nem!), és csak veled van?

legyen már önérzeted

2015. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

11:16. Dehogy felel meg. Csak azért tettem fel a kérdést, hogy megerősítsetek, nem én vagyok a hülye.

Megmondtam neki, hogy vége, és csak akkor keressen, ha már elvált. Nehéz kibírni.

2015. okt. 12. 11:18
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

" Szerelmes belém, velem akar élni, és nem akar elengedni sem, de egyszerűen képtelen önző módon megbántani a férjét, tönkretenni az életét a saját boldogsága miatt."


Ugyan, ugyan, ugyan! :D Annyira átlátszó, tipikus maszlag és mindig minden szerető beveszi.

A legnagyobb valószínűséggel az a helyzet, hogy mindkettőtöket akar. Tényleg elhiszed, hogy semmit nem érez a férje iránt, beléd meg fülig szerelmes és csak azért van vele, hogy szegényt meg ne bántsa, mert neki akkora lelke van? Miközben neked csak a randik jutnak?


Lehet, hogy köztetek megvan a szenvedély, ami otthon már nincs, vagy megkap tőled valamit, amit a férjétől nem, de ettől még a férjével akarja leélni az életét, te pedig vagy a másodhegedűs.


Nem tudom, mióta tart a kapcsolatotok, de ha már régebb óta, akkor nyilván ebből a kettős életből ő önszántából nem fog kilépni.

Megteheted persze, hogy választás elé állítod, de akkor nagyon is fennáll a veszélye, hogy a férjét választja.

36/N

2015. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

11:22: igen, ezt jól látod. A férje is kell neki. Amit tőlem kap, azt a férjétől nem kapja meg soha, amit viszont a férjétől kap, azt tőlem megkaphatná, de esélyt nem kapok rá.

Igen kényelmes ez a helyzet neki, ezért nem akar elengedni. Nekem meg kell erőszakolnom magam, hogy kilépjek ebből. Sajnos nem vagyok haragtartó, és nagyon nehéz kitartanom a döntésem mellett. Mindig ott van az érzés, hogy hiányzik, olyan jó volt az a pár lopott óra is, stb.

2015. okt. 12. 11:28
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

1-es vagyok.

Te már akkor eleget vártál, eleget voltál türelmes. Drukkolok, hogy tarts ki. Ha fontos vagy neki, akkor jön utánad, ha meg nem, akkor úgyis mindegy, nem?

2015. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!