Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak! Van itt köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Van itt köztetek olyan, aki nem szerelmes a baratnöjebe, de nem hagyja el? Söt mellette csajozik is? Mivel indokoljatok?

Figyelt kérdés
Szerintem a baratom nem szerelmes belem,de nem akar velem szakitani,pedig többször mondtam neki,ha nem szeret menjen nyugodtan,nem fogom visszatartani.Mas csajokkal irogat,szerelmes üzeneteket valt,talakozgat velük.Mar mondtam neki,hogy ez faj nekem megis azt mondja,hogy velem akar maradni.Miert?!
2015. aug. 21. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mig nincs biztos pont akihez mehetne addig teged is tok jo megdugni parszor...
2015. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szazszor jobb nök ragadnak ra,mint en vagyok.A szemem lattara is. :(

Akkor miert nem megy hozzajuk?Sokkal fiatalabb szep lany irogat neki,hogy szerelmes bele.

2015. aug. 21. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Miért várod,hogy ő szakítson veled? Ha ennyire megalázóan bánik veled akkor dobd ki a fenébe...
2015. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom még mindig irogat, mert még engem szeret, pedig már 5 éve szakitottunk. 3 éve barátnője van, sőt eé is jegyezte. Ahányszo összefutunk, fél évben egyszer, kérlel egy csókért, hogy béküljünk ki, holott minden alkalommal elmondom, hogy nem lesz békülés, hogy is gondolta. Különben is ott van a menyasszonya. Megkérdeztem, akkor miért van vele, az volt a válasz, hogy azért, mert nem csúnyacska, van valaki mellette aki szereti. Nekem meg sokszor ir, mert igy érdekes az élet. Ő nem fog szakitani, de ha a lány szakitana, akkor nem bánná. Szerintem a te barátoddal is ez a szitu. Na erre varrjatok gombot! Rengeteg ilyen emberrel vagyok körülvéve. Mert hát otthon van egy biztos pont.
2015. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mar többször befejeztem vele,de mindig el kezdett dramazni egy idö utan.En nem kerestem volt amikor egy honapig sem ö akkor is idejött es ugy tett,mintha mi sem törtent volna.
2015. aug. 21. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért fogadod vissza?
2015. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? dobd ki a fenébe, jobbat érdemelsz nála
2015. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eleg boldogtalannak tunsz:/

Megeri neked vele lenni? Csinald te is azt, amit ő. Szorakozgass mas pasikkal is,jatszadozz veluk,fogadd a Bokokat,hatha eszreveszi magat a párod.

2015. okt. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!