Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok le vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok le vagy mit csinálnátok, ha a párotok szóváltás közben azzal fenyegetőzne, hogy megüt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
2 éve kung-fuzom....
2015. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%

nevetve megmondanám, hogy üssön...ha megüt azon is csak nevetnék, hisz nem kommunikációs forma számomra...aztán majd ha lehet vele normálisan beszélni akkor beszélünk...


22F

2015. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem elfogadható. Férfitől alapból nem, nőket csapkodni nem lehet. De a nő sem érheti el a hisztinek ezt a fokozatát. Elég gyorsan le lehet hűteni a kedélyeket, ha közlöd, hogy állítsa magát takarékra, különben kereshet magának másik palimadarat. Nem mintha egy nő ütésétől félnék, de nekem nincs szükségem folyamatos hisztire, gyomorgörcsre, nem kell a hárpia.
2015. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon röhögnék :D
2015. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell felmenteni minden nőt. Vannak nők, akik nagyon is megérdemelnek egy kiadós nyaklevest. A provokáló, alja hozzáállásúakra gondolok.
2015. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem undorító,hogy egy férfi,az erejét fitogtatja. Ilyet egy nőnek még csak mondani sem szabad. (főleg gyerek előtt..) És elég nagy a valószínűsége,hogy ha többször mondja,egyszer meg is teszi nem?
2015. okt. 12. 14:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradnék vele.


Számomra egyértelmű, hogy nem fér bele az agresszió egy kapcsolatba.


És nem, nincs olyan ember (legyen az nő vagy férfi) aki megérdemli, hogy üssék. Aki ezt gondolja, az nagyon alacsony értelmi szinten éli az életét, és csak sajnálni tudom. Az önvédelmen kívül nincs jogos fizikai erőszak.

2015. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék, hogy ha ennyire irritálom, van-e értelme együtt maradnunk. Elfogadnám, hogy nem véletlenül gondolja ezt, és én se vagyok ártatlan, de frusztrálna, hogy nem jövünk ki és ezt hozzuk ki egymásból.
2015. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!! Nyilván nem viccből tettem fel a kérdést,így a poénkodók inkább kíméljenek!
2015. okt. 12. 14:39
 10/16 anonim válasza:
én nő vagyok, és mondtam már a páromnak, de csak viccből és nem veszekedés közben. tudta, hogy csak viccelődünk, így nem volt semmi sem. ő nekem ilyet még nem mondott, de szerintem ha egy férfi ilyet mond a párjának ott már gondok vannak és én 2x is meggondolnám a továbbiakat... ha pedig csak hülyéskedés van akkor még elnézendő, mondjuk ott sem oké, ha a srác gerjed ilyenekre. nálunk a párom csak néha lefog, vagy az ágyra lök, de azt sem gondolja komolyan...
2015. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!