Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok le vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok le vagy mit csinálnátok, ha a párotok szóváltás közben azzal fenyegetőzne, hogy megüt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegy a szövegkörnyezet sem, meg hogy milyen apropóból mondja. Páromnak én is mondtam már olyat, hogy "lecsaplak, ha nem fejezed be", mikor direkt heccelt, meg ő is legyintett már felém hasonló jeligére, de ezeknek köze sincs a valódi ütlegeléshez, és soha nem emelnénk kezet igazából egymásra.

Ha valamelyik fél ilyet komolyan mond, egyszer, annak alapos elbeszélgetés lenne a folytatása. Ha többször, netán meg is próbálkozik vele, ott nem lennék toleráns, megmutatnám, merre van az ajtó. És ez független a nemektől.

2015. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ilyet az én párom soha nem mondana.

Amúgy meg azt mondanám: gyere, üss meg. Ha megtenné, repülne a cuccaival együtt.

2015. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ott hagynám.
2015. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nekem ezt mondaná, akkor megmondanám neki h üssön, de akkor ütök én is. Szerencsére engem nem kell félteni, nem félnék visszaadni, de utána cuccolnék is és pá.


L25

2015. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

-"Mire vársz? Üss meg akkor!"

Ha megüt, otthagyom, ha nem, akkor is.

2015. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2015. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!