Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnál, ha a volt barátnőto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Kiakadnál, ha a volt barátnőtok öngyilkossággal fenyegetőzne, ha nem mész vissza hozzá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 16:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyen egy ócska, erőszakos, zsarolós ribanc. Dögöljön csak meg, úgy se teszi meg.
2010. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Régebben már megpróbálta és csak egy gyors gyomor mosás mentett meg az életét, ezért félek,hogy tényleg megteszi!
2010. febr. 24. 16:29
 3/45 anonim ***** válasza:
42%
megkérdezném hogyan akar végezni magával? Azt mondja kötél, vinnék neki 20 métert. Penge, gyógyszer? Mindegyik beszerezető. Ha ilyen hülye, akkor meg kell szabadítani a világtól :d
2010. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
44%

talán kevésbé nyersen, de egyetértek az elsővel. Ha pedig mégis megtenné, legalább másokat nem hoz többet ilyen kellemetlen helyzetbe.

Ha lenne kis esze, belátná, hogy ha te nem vagy boldog, akkor neki sem okozhat örömet a kapcsolat. Hülyékkel meg ne foglalkozz.

2010. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
86%
Azt is meg kéne szabadítani a világtól,aki miatt ide jutott.
2010. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
61%
Tudod, leszarnám. Az ő élete, az ő döntése. Ez meg a legmocskosabb manipuláció. Nekem is volt egy pasim, és amikor szakítottam vele, mert bunkó volt( felpofozta egy barátnőmet), azzal fenyegetőzött,hogy hazafelé menet 140-el fog menni, és hátha feltekeredik egy fára, és meghal. Mondtam neki,hogy nem érdekel, az nem miattam lesz. Ha ilyen hülye, meg is érdemli. És lám, most van barátnője, köszöni szépen, jól megvan. Ennyit erről. ne hagyd magad zsarolni!!!
2010. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,hogy nem a kérdésedre válaszolok,de ez egy olyan súlyos helyzet,hogy itt nem a kiakadásról kell beszélni,hanem arról,hogy milyen azonnali beavatkozást lehet tenni az öngyilkosság megelőzésében. Ha már volt öngyilkossági kísérlete és túlélte annak oka van.Általában nők élnek ezzel a módszerrel,sok gyógyszert beszednek és pont úgy időzítenek,hogy biztos megtalálják őket, a figyelemfelhívás egyik drasztikus módszere. Ezt hívják cry for help-nek, azaz segélykiáltásnak. Már akkor lépni kellett volna,pszichiáterhez vinni aki kideríti a megbúvó okokat.Fokozottan oda kell rá figyelnie a környezetének.Lehet,hogy nem csak a te elvesztésed okozott neki ekkora traumát,hanem összeadódott több kisebb dologból.Elsősorban szerintem beszélj vele(mert ha komolyan gondolja,akkor el fogja mondani azt is,hogy hogyan képzeli az öngyilkosságot), majd a szüleivel, barátaival, ilyenkor sokat segít, ha látja, hogy nem ez az egyetlen kiút. Más megvilágításba kell helyezni a dolgokat. Ha viszont fenyegetőzik, akkor azt a hangján,a mozdulatain a mondatain észre fogod venni. Azért az elkövetkező pár napban, vagy hónapban ha te nem is tudsz mellette lenni, biztosítsd,hogy mindig legyen valaki mellette,mert nem lehet tudni,hogy mikor fordul át komolyba a dolog.
2010. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
65%
A helyedben beszólnék a pszichiátriára.
2010. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
62%

Velem is volt olyan, hogy amikor szakítottam az rlső barátommal, azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos leszé s az én hibám az egész. Hát jól ki is akadtam. Mondtam neki, hogy nem az én hibám és ne merjen hibáztatni azért, mert ő nincs annyira erős, hogy túllépjen a dolgon. Azért mert gyenge és ezt látja az egyetlen megoldásnak. Az ő döntése, és én nem tartozom felelősséggel a döntéseiért, főleg hogy nem vagyunk együtt. Szóval ez elég mocskos dolog, ha valaki ezzel fenyegetőzik. Mert ez érzelmi, lelki zsarolás, hogy a másikban bűntudatot keltsen és így akarja magához láncolni.

Mellesleg aki fenyegetőzik meg mondogatja, az úgysem teszi meg, csak fel akarja hívni a figyelmet. Ha valaki tényleg meg akar halni, az minden szó nélkül meg is teszi. Nem szabad engedni az ilyen zsarolásnak, mert akkor ezzel egy örök életre magához tud láncolni. Ha meg tényleg ennyire hülye ez a csaj, hogy meg akarja ölni magát, akkor csak tegye. De azért nem te vagy a hibás, ha tényleg megteszi. Ne hagyd, hogy zsaroljon!

20/L

2010. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
85%
Semmilyen körülmények között nem mennék vissza olyanhoz aki zsarolással akar maga mellett tartani. Persze ha öngyilkossággal fenyegetőzik, a megfelelő lépéseket megtenném, minimum szakembert értesítenék róla, hogy mi a helyzet.
2010. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!