Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktassam le a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a párom az alkoholról?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt,ebből olyan nap ritka volt,hogy alkohol nem volt benn,még otthon is iszik.szeretem,állítólag ő is engem,de egyszerűen nem tud megválni a piától.a nevelőapja iszik és mindig kínáljaő meg elfogadja,mert miért is ne.félek összeköltözni vele.Segítetek! :(
2015. okt. 12. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkoholistát nem lehet leszoktatni, ha ő nem akarja. Még akkor is iszonyú nehéz és legtöbbször szakember segítségét kell kérni.

Neked kell mérlegelni és belegondolni abba, hogy képes leszel-e egy részeges, lecsúszó emberrel élni, aki a te pénzed is piára költi majd és szeretnéd-e majd a gyerekeidet egy ilyen környezetben egy beszámíthatatlan másik szülővel felnevelni.

2015. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igaz :( Ő azt mondja ez megszünik,ha külön megyünk ketten.nemtudom elhihetem e neki,nem nagyon hiszem el.
2015. okt. 12. 22:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiheted el, egyedül nem tud leállni, ha keményen iszik. Lehet megígéri, de hidd el, nem fog menni. Ne szúrd el az életed szándékosan. :(
2015. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:( igazad van,ettől félek,mert már egyszer nagyon elszúrtam egy ittas ember miatt..nem keményen iszik,nem rúg be totálra...tudja a a mértéket néha engedi el magát.
2015. okt. 12. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
4.:igen, általában így szokott kezdődni, de onnantól függés, ha muszáj innia, nem onnantól, amikor tajtrészeg mindig. Próbáld meg egyszer, hogy eltünteted otthonról este a piáját és mikor észreveszi, figyeld meg, hogy viselkedik...az mindent elárul.
2015. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
máég nem lakunk együtt az a baj ezt n emtudom megtenni,mert a nevelőapukája is iszik és ott van a szeme előtt!!!Bár.lehet ha már elmennek aludni és ő még inni akar mindent kiboritok,de nem tehetem mert az apukája szolna a végén... :( nemtudom
2015. okt. 12. 23:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez csak egy példa volt. Akkor alkoholista valaki, ha már a napi rutinjának olyan szinten része, hogy az muszáj, hogy mindig benne legyen. Akkor is lehet valaki alkoholista, ha sosem részeg igazán. Attól még segítségre szorul, de ezt neki kell akarnia.
2015. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Juhhjjj ,de szomoru vagyok! :( Azért köszönöm a segítséget!
2015. okt. 13. 00:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kezdődő kapcsolat, most még kevesebb fájdalommal lehet elválni egymástól. Hidd el, egy alkoholistával pokol lenne az életed, hiába szeretitek egymást!
2015. okt. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
egy alkoholista remekül manipulál, hazudozik, ígérget. Azt szoktam mondani, hog egy függő ígérgetéseivel teli van a padlás. A baj az, hogy ezekből ritkán valósul meg bmi is. Következetesnek, és szigorúnak kell velük lenni. Ne legyél nai, mert egy függő a manipuláció során pont a másik emberségére, érzéseire játszik.
2015. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!