Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is csinál ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is csinál ilyet? Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés

A párom tv-nézés közben le helló bellózza a csinos nőket, megdicséri a műsorvezetőnőket, ha olyan tv műsor megy, pl. vetélkedő, és az egyik női játékos jól teljesít ő ujjongva mondja, jajj de ari, stb...

Beszéltünk erről, mert engem zavar, és annyit mondott, csak a tetszését nyilvánítja ki ezzel. De nekem már sok.


2015. okt. 13. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

múltkor is kiírtál hasonló kérdést nem?

szerintem szándékosan provokál kicsit gyerekes a viselkedése...

megmutathatod neki, hogy milyen ez...te elkezded dicsérni a jó pasikat...aztán nézheted a reakcióját...


22F

2015. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csináltam, és nem érdekli, sőt, rákezdte, hogy igen, jól néz ki az a pasi. Komolyan hidegen hagyja. Csak azt nem értem, ha mondom, ez zavar, ő miért csinálja még jobban?
2015. okt. 13. 10:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Anyukám is szokta kommentálni, amit néz. Sőt, volt egy papagájom, aki a vetélkedőknél rikácsolt, ha valaki rossz választ adott. :-)

Vannak ilyenek, vagy tudomásul veszed, és szelektív hallást fejlesztesz ki magadnak, vagy nem nézel vele közösen tévét.

2015. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha engem valami zavarna, megmondanám, hogy ne csinálja, mert lehet, neki poén, de nekem rosszul esik.

De ez szerintem nem zavarna, nem veszélyes. Ő máshogy veszi ezt, mint te, látod, őt nem zavarja, ha te dicsérsz meg egy helyes pasit.

2015. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már szóltam érte, és azt mondta ugyanúgy csinálja tovább. Azért dicsértem meg más pasit, hogy érezze milyen (én nem mondom ki, de más pasik nem is érdekelnek, kezdjük itt). De őt hidegen hagyta, sőt mintha élvezte volna is. Nem értem komolyan mire jó ez a viselkedés.
2015. okt. 13. 10:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdezd meg tőle nyíltan, hogy miért csinálja, ha tudja, hogy megbánt vele? Az emberek nem egyformák, kinek mi esik rosszul. Ha valakit szeretek, lehetőleg megpróbálom nem bántani. Ha pedig az esik neki rosszul, hogy ellenkező neműekre megjegyzéseket teszek, akkor inkább magamban tartom a megjegyzéseimet a jelenlétében.

Szerintem csak provokál.

2015. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mer ilyet csinálni.
2015. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tudatos ez nála, lehet, hogy a családjukban ezt szokta meg. Anyukám sem veszi észre magát, teljesen automatikusan csinálja.
2015. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is poénkodok ilyesmivel, de az 100%-ban poén, a feleségem is annak veszi. Ha bántaná, nem tenném.
2015. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én párom felnőtt. Nem csinál ilyesmiket szerencsére. A te párod nagyon gyerekes és még érzéketlen is. Szólj rá, hogy zavar.
2015. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!