Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kicsit kétségeb vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit kétségeb vagyok esve! Mit tegyek hogy vissza jöjjön?

Figyelt kérdés
Nos a volt barátnőm találkozgat velem egyre sűrűbben!Közbe van egy pasija akinek az utolsó találkozónkon hazudott, h miért nem tudnak most találkozni közbe persze velem volt!1 hónapja vannak együtt.Az exem még szeret engem de össze van zavarodva(össze zavartam szerintem) és nemtudja kivel lenne a boldogabb!Azt mondja hogy velem nagyon jól érzi magát mert el tudunk hülyéskedni stb...A pasijával néha unalmas együtt lennie meg mindíg az exemnek kell valami programit kitalálnia és a srác kis csöndes gyerek.Az exem elmondta hogy szerinte elhamarkodott döntés volt a kapcsolat a fiuval de úgy érzi hogyha most visszajönne hozzám az is elhamarkodott döntés lenne!Győzködni nem fogom mert az káros, de így hogy van pasija csak barátokként tudunk találkozni, ami nem jó mert én nem barátságot akarok tőle! Tegnap amikor találkoztunk 3szor elsírta magát azt nem mondta hogy miért.Annyit tudok hogy borzasztó lelki ismeret furdalása van meg hogy kedveli az új pasiját de még is velem találkozgat.Próbáltam lenyűgözni amit észre is vett!Azt mondta hogy sokszor hiányzom neki és amikor eszébe jutok direkt a rosszra gondol mert hogy elfejtsen...Azt is mondta hogyha nem lene pasija biztos benen hogy már kavarhattunk volna...A bókjaimra és vevő mosolyog rajtuk, néha haggya hogy simogassam néha meg nem.Sokat mosolyog rám és melletem igazán felszabadult úgy vettem észre rajta!Másfél évet voltunk együtt és 2 hónapja vagyunk külön.Ő azt mondta hogy várjak rá a nyár végéig mert ő addig tudna kb dönteni de én ebbe nem mentem bele mert lehet felesleges várnék!én 19F ő 16L
2010. márc. 16. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy nem mentél bele. Mellesleg nagyon labilis a lány, könnyen magad felé tudod billenteni, ha érezteted vele, hogy szereted. Persze csak módjával, nem kell ajtóstul a házba rohanni.
2010. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig de az első pár sor alapján a nő azt se tudja merre van arccal. Hezitál,hezitál majd aztán megint nem fog tudni értelmesen dönteni. Abarátját átb@ssza neked huzza az agyad. Két szék közül majd csak a földre esik egyszer. És majd ha veled lesz és unalmas lesz veled és elmegy egy másikkal beszélgetni stb az milyen lesz? Mond neki vagy ez vagy az de kettőközt út nincs. Ha ő nem dönt döntesz te.
2010. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem unt meg másfél év alatt mos se fog...A szakítás oka az volt hogy kitalálta hogy nem szeret és sok volt a veszekedés már a végére!
2010. márc. 16. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ne engedd, hogy úgy táncoltasson téged ahogy csak akarja, kihasználja, hogy még mindig szereted, és úgyse mondanál nemet neki, ha vissza akarna menni hozzád. Az ilyeneknek sosincs jó vége, "ezt se akarom, de amazt se igazából" legokosabb lenne lezárni ezt az egészet, és legfőképp azért mert te fogsz tőle szenvedni nagyon.
2010. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy engedem:)! Ma elvileg találkozunk, de szerintem még egy jó darabig döntésképtelen lesz!Valahogy ezt a srácot ki kéne iktatni mert így a srác is szenved az exem meg én is...
2010. márc. 16. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Srácot kiiktatni? Hogygondoltad? odamész megvered stb? Nem lenne épp humánus. Hagyd a francba szerintem is kis hülye p1csa lehet
2010. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj dehogy akarok én bekavarni:D!Nem érdekel az a srá mert látom az exemen hogy engem szeret csak megfordutl a fejembe ez hogy megkönnyítsem a dolgunkat!:D :)
2010. márc. 16. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha eléggé szeretne, nem lenne ilyen bizonytalan. Szerintem ne légy hűséges, amíg a döntésére vársz.
2010. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!