Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egyszerűen nem kívántátok a pártotokat, nem akartatok vele se szeretkezni, se csókolózni?

Figyelt kérdés
Velem valami ilyesmi van. Nem igazán értem miért, de amióta összeköltöztünk a barátnőmmel,3honapja nem igazán kelt benne vágyat. Mit tudnék tenni? 26 évesek vagyunk mindketten, 3 éve együtt

2015. okt. 15. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Hat ez bonyesz.


Eletem elso szerelme, akivel elso volt minden, 3 evig eltunk egyutt es mikor elkezdtem ugy erezni, ahogy te, akkor rajottem hogy itt a veg, es szakitottunk. Sirtunk nagyon mindketten, de ereztem, hgy o mar nem az igazi szamomra.


A mostani parommal 8 eve vagyunk egyutt es talan a korral jar (37) de mar nem vagyom a sexre, es a csokolozasra. Ettol fuggetlenul mikor nagyritkan sexelunk az meg mindig nagyon jo vele, DE, eszembe se jutna hogy szakitsak vele, mert tudom hogy a sex hianya valami mas miatt van es nem azert mert o mar nem kell. Mas pasival sem kene (pedig lenne jelentkezo) szoval nem az van, hogy ot mar nem szeretem, sot. Megorulok erte, szinte minden nap tortenik valami aprosag, ami miatt halat adok az egnek, hogy o velem van es alig varom a 7vegeket mikor egesz nap egyutt tudunk lenni, fuggetlenul attol, hogy csinalunk valamit vagy sem. Naluk ez a sex izgalom elmult, de a szeretet nagyon eros.


Neked kell tudni/erezni, hogy elmult minden, vagy ez csak ilyen atmeneti sex-mentes allapot, mondjuk tul fiatal vagy (raadasul pasi), hogy neked ilyen "korral" jaro tipikus libido gondjaid lennenek.

Mas nokre izgulsz? Mert ha igen, akkor semmi bajod, csak a mostanival elmult a dolog, itt az ido ujat keresni. Ha masra sem gerjedsz, akkor esetleg a korzetivel keress egy teljes verkep/vizelet beutalot, hatha valami bajod van.

2015. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen.visszafordíthatatlan volt ,szakítottunk.egyik napról a másikra megundorodtam tőle szinte.
2015. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mas csajok jobban tűzbe hoznak, de nem akarom megcsalni a párom. Meg ő mar szeretné ha eljegyeznem. Nem tudom mi legyen
2015. okt. 15. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem! Még ilyen betegségem nem volt!

De olyan már igen hogy kielégülés után újra rámásztam!

2015. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jegyezd el!

10-15 évet el lehet lenni jegyességben!

2015. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 3 év után ugyanezért szakítottam. Azóta találtam valakit, akivel naponta legszívesebben csinálnám 4-5, csak kér, hogy ő meg nem nagy étvágyú. De egyébként érdekes, mert én sem voltam z, de ő kihozza belőlem. :-) 20l
2015. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Javítás: 4-5-ször, illetve kár
2015. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Uristen nehogy eljegyezd!!!

Ember, mas csajokra izgulsz, vagyis nincs betegseged, de a sajat baratnodre nem, es ennek mar 3 honapja. Csak nekem tunik fel hogy ennek igy mar vege?

Senki nem kotelez hogy vele maradj.

Dicseretes, hogy nem akarod megcsalni, de ha nem gerjedsz ra egyaltalan, akkor minek vagy vele?


Szereted? Ugy mint en az enyemet? Nincs sex vagy csak nagyon ritkan de minden hetveget ugy varunk mint valami unnepet amikor egyutt tudunk lenni egesz nap. Ha te/ti ezt nem erzitek es meg sex sincs, akkor minek is vagytok egyutt???

2015. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp a társaddal is beszéld ezt meg.
2015. okt. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!