Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a srác most arra gondolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a srác most arra gondolt, hogy szeretkezni akar velem, vagy benne több is?

Figyelt kérdés

Ez volt a szöveg:


"En akarok lenni az a felfedezo, aki bejarja a hofedte mezoid centirol centire, es amerre csak jar, felolvasztja a havat minden lepesevel, megadva az eselyt a melyben rejlo langoknak, hogy a felszinre torhessenek... En akarok lenni az a vandor, aki a jeg boritotta siksagaidon halad át, es megroppantja a jeget, ami halk szisszenesekkel adja meg magat. Szeretnem megadni a tuzet, aminek langjait a fajdalmad, szomorusagod taplalja, a tuz akarok lenni, ami meztelenre vetkoztet teged a gondoktol, hallani akarom, ahogy a halk szitkaid, visszafojtott kialtasaid, elcsuklo atkaid hervadnak el az ehes langokon. Es vegul, megfosztva mindenedtol, martozz meg a vizben, amit adhatok, balzsamozva, elboritva tested, feltoltve es erintve mindent, torodve veled."


2015. júl. 31. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar.
2015. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még ilyen szépen nem hallottam senkitől azt, hogy szexelni akar velem...:D
2015. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
úristen, de nyálas szar :D
2015. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak mézes-mázasan leírta, hogy szívesen dugna.
2015. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy ez egy nyálas szar, aminek egyesek bedőlnek. Hiszen te is többet képzelsz egy egyszerű szexnél.
2015. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Beírnék még egyet, amit írt:


"Az ehseg, es szomjusag, ami kinozza testem, lelkem, szivem es elmem is, elfojtani es csillapitani nem tudom.

Ugy erzem magam, mint...

...egy vandor a szikar pusztasagon, ami nem terem gyumolcsot, foleg nem egy olyan tiltottat, mint te, amit meghamozni szinte lehetetlenseg, de ha megis sikerul, tudom, hogy amit rejt, az az edes, mint a nektar, bodito, mint bor, erzekeket rabul ejto, am megis mergezo magja, ize, amit keptelen vagyok nem megizlelni, hol gyengeden kielvezni minden egyes zamatat, hol pedig mohon falni.

...egy utazo a kietlen sivatagban, ami vizet szinte nem rejt, olyan selymes, ertekes cseppeket, mint a tied, vegkepp nem. Hatalmas kihivas fakasztani, de ha megis sikerrel jarok, mindig vágyakozva, megszállottan kóstolom a legizesebb, bizsergeto, verpezsdito, ám mégis maró, fájdalmasan égető cseppeket, egyszer gyengéd törődéssel próbálom előcsalogatni, máskor pedig szenvedélytől fűtve fakasztanám."

2015. júl. 31. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
De most komolyan. Ez tetszik neked?:D
2015. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekesnek találom. :) Csak szeretném tudni, hogy több van-e benne, mint puszta szexualitás.
2015. júl. 31. 11:43
 9/10 Estienne ***** válasza:
Körbecicomázott sablonos szöveg amit bárkire rálehetne húzni.
2015. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi több, csak szexet akar.
2015. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!