Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen munkahely vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen munkahely vagy csak en vagyok ennyire naiv?

Figyelt kérdés
A "barátom" új munkahelyet váltott ezzel egy időbe ujra ossze jöttünk. A probléma az hogy régebben amíg csak értékeket őrzött nagyon sokat beszéltünk, mostanra az új munkahely váltás es ismételt kibekulest követően van hogy 2 napig nem hogy nem hív, de nem is ir. Mindezt azzal indokolja h sok a munka es a toke tele van nap végére stb stb...nagyon rosszul esik, mar említettem is neki,akkor 2 napig oké volt most megint nem jelentkezett 2 napja (viberen elolvassa amit irok) azt mondja par szót tudna irni es engem ismerve inkabb neki se all csak ha tobb ideje van. Arról nem is beszélek hogy 1 heten 1 találkozó van csak ideje. En vagyok a naiv igaz? Mindig sikerul magát ki dumálnia. Kérlek tapasztaltabb embereket szolgáljanak tanáccsal koszonom

2015. okt. 15. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van egy nőm, és kevesebb vagyok mint 50, akkor mindennap meg akarom sámfázni!

Tehát többpályás játékot is játszhat akár!

De egyébként is mit kezdenél vele!

Biztonsági őr! :-(

2015. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar nem pont ezert nem ertem. Mostmár építkezés festés bontás stb
2015. okt. 15. 21:52
 3/5 opened paradise ***** válasza:
Te vagy az egyik barátnője.
2015. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kapcsolat az ahol két napig nem válaszol. az én barátom is az epitoiparban dolgozik. ebedszunetben mindig ir, vagy felhiv. munka után meg talalkozunk, vagy ha nem, akkor is hív. a baratodnal egyedül a szándék hiányzik.

keress olyat aki megbecsül, és csak rad tud gondolni, alig varja hogy együtt legyetek(nem csak szexualisan)

2015. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy tintás lett az éptítőiparban, olyan részeg, hogy írni nem tud hívni meg nem hív nehogy halld a hangját :D
2015. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!