Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi esélyem az esküvőre sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem az esküvőre sem vagy butaság párhuzamot vonni?

Figyelt kérdés

Párommal 1eve alkotink egy párt.

Volt szo már a házasságrol meg a gyerektémárol.de mindkettövel várunk még.


Nos a párom alapbol nem házasságpárti.de a szavaibol kivettem hogy értem hajlando rá.


Nos én egy gyerekek közt dolgozom és megkérdeztem hogy nem.e akarja elvállalni a mikulás szerepét.

Mondta hogy a szereplés nem az ő műfaja plusz nem szeret középpontba lenni...


Nos egy esküvön vőlegényként igencsak középpontban lenne..


Elkeseredtem hogy akkor..azt se akarná soha??

Vagy az más téma és nem kell párhuzamot vonnom?


2015. okt. 16. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vonj parhuzamot, m a ketto teljesen mas.
2015. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

huh te.

azért mert nem akar mikulás jelmezben 40 üvöltő gyerekkel szórakozni = nem akar esküvőt.

2015. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

totál más a kettő, de ha nem házasságpárti de emellett boldogok vagytok akkor ezzel ne b**azd el az egészet.

És még csak 1 éve vagytok együtt....hova sietsz??

2015. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jesszusom :D Hát nekem nagyon nem jutna eszembe ilyenek közt párhuzamot vonni :D Jót nevettem :D


N

2015. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!