Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet meghívni az exet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet meghívni az exet egy esküvőre?

Figyelt kérdés
A párom megszeretné hívni az ex barátnőt, a legelsőt, nem is ismerem, ha tudnám ki és többet láttam volna nem zavarna. De én is meghívhatnám az exemet, pedig egyiket sem bírja, mikor meséltem róla régen. Nem féltékenység,de miért adjunk ki egy nőért pénzt ha nem is ismerjük rendesen.

2015. febr. 9. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem bosszút akar állni rajta, nem tudom. Ha egyáltalán nem beszélgetnek, nem tartják a kapcsolatot, elképzelésem sincs, hogy miért akarná.
2015. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jóba vannak akkor miért ne? De lehet hogy csak fel vágásból hívná meg. De ez csak az én hülye agyszüleményem.
2015. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
hívd el te is az exed :D
2015. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem,Tednek se jött be.
2015. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!