Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj elmennem az esküvőre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj elmennem az esküvőre. Már most stresszben vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 10 hónapja vagyunk együtt... Kb 2 hét múlva házasodik az unokatestvére, ahova engem is meghívtak. Ezt nagyjából 1 hónapja tudatták velem, de akkor már nem lehetett visszamondani, így lényegében engem meg sem kérdeztek, evidensnek gondolták, hogy ott leszek. Nyilván nem is lett volna szép nemet mondani... De számomra ez baromi kellemetlen, konkrétan ha rá gondolok, görcsbe rándul a gyomrom.

Barátom anyukája már vagy 3x elmondta az elmúlt héten, hogy "nehogy alul öltözzél gyerekem", "rittyentsd ám ki magad", "elmegyek veled ruhát venni" (megjegyzem, 19 vagyok, de a hétköznapokban sem öltözöm "alul", nőiesen öltözködöm, ezt a munkám is megköveteli így kicsit rosszul esik, hogy ilyeneket mond...nem tudom miért hiszi, hogy majd pont az esküvőre nem öltözöm fel igényesen).

Illetve már most jönnek a felszólítások "aztán táncoljál majd nekem, vagy legalább ugráljál, ha nem tudsz" - és hasonlók. Csupán az a gond, hogy iszonyatosan szégyenlős vagyok, nem tudok és nem is akarok táncolni, főleg nem így, hogy 2 héttel előtte már piszkálnak vele...

Konkrétan félek az esküvőtől, mert tudom, hogy nem fogok megfelelni az elvárásaiknak... Sajnos én nem olyan vagyok, mint ők. Nem vagyok hangos-mulatozós-részegen ugrálós... Totál kétségbe vagyok esve. Mégis, mit csináljak?!


2013. aug. 13. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy este nem a világ, ha fontos számodra a párod, inkább bírd ki, vagy azt szeretnéd, hogy ez később tüske legyen a szemében vagy az anyukája szemében?

Aztán nem hiszem, hogy azt szeretnék, hogy te legyél ott a táncparkett ördöge, táncolsz egy kicsit, majd visszaülsz a helyedre, te is tácoltál, anyuka se szólhat semmit, ha meg oda jön noszogatni, akkor kedvesen lerázod.

A ruhavásárlás sem olyan ó, de nagy tragédia, biztos nem sértének szánta a megjegyzéseit, szerintem fontos neki ez az esküvő, és azt szeretné, hogy minden tökéletes legyen.


Nyugodj meg, jó lesz minden, a végére meg már te is élvezni fogod. :)

2013. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 moonlightsentinel ***** válasza:
Azért egy esküvő nem a világ vége :O Felveszel vmi jobb ruhát, mosolyogsz, eszel, iszol, tessék-lássék fordulsz kettőt a táncolók között, majd visszaülsz, és mosolyogsz még egy kicsit. Ennyi.
2013. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!