Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy éve barátnőm akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoly kérdése:

Van egy éve barátnőm akivel nem régen költöztem össze közben terhes is lett tőlem. Van neki egy 71 éves "barátja" aki apja helyett apja volt neki. Szerintetek lehet közük egymáshoz?

Figyelt kérdés
Szóval amíg nem laktunk együtt nem tűnt fel hogy mennyit sms-eznek találkozgatnak. Pár hete észrevettem hogy sokat írnak egymásnak. Aztán belenéztem a sms-ekbe hát amit ott találtam ledöbbentett. Így szeretlek úgy szeretlek, hiányzol, üresnek érzem a magam a hiányodtól stb. Pár hete volt egy kis vitánk ez miatt. Azóta titokban találkozgat és hazudozik a barátnőm hogy merre járt csak az a baj hogy lebukik. Szerintetek lehet köztük valami komoly vagy csak plátói?

2015. okt. 16. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg??? 71 évessel gyanusítod meg? Ha apja helyett apja akkor olyan a viszonyuk, miért ne hiányozhatna meg szerethetné az apját?

Nagyon jó véleménnyel lehetsz a barátnődről...

Azért hazudik neked mert meggyanusítod egy 71 évessel.

2015. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Az én nevelő apám is idős, írtam is neki már, ha sokáig volt távol, hogy hiányzik, és majd találkozzunk, ha hazajön külföldről, de ez már szerintem beteges.
2015. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátok Közt-be vagy Mónika Show-ba való sztori...
2015. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem csak meggyanúsítom hanem tudom is hogy van köztük valami még ha nem is fizikai de lelki biztosan.

1: Voltunk színházban a héten majd olvasom vissza a következőt: jó volt a színház de inkább veled képzeltem elmenni

2: Nem sokára lesz az őszi szünet barátnőm pedagógus olvasom amit írnak: a szünt csak a miénk lesz annyira jó lesz együtt szeretni ölelni puszit adni simogatni

Sorolhatnám még a dolgokat de ha ez nem megcsalás akkor mi?

2015. okt. 18. 06:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Annak is már csak Viagrával működik
2015. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az smsek alapján nagyon sanszos,hogy van köztük valami plátói szerelem féle.Nem lehet,hogy a baratnőd apakomplexusos?

Ne legyél féltékeny testi kapcsolat nyílván nem lehet,egy 71 éves és egy huszonéves lány közt.Ha meg annyira akarná,most vele élne és nem veled. :)

2015. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Közben kiderültek dolgok. Igen volt köztük testi kapcsolat. Tette ezt négy hónapos terhesen. Erre nem lehet mit mondani.
2015. dec. 5. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2023. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úristen,nagyon betegek..:(
2023. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!