Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja még hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja még hogy szeret?! Másfél hónapja járunk, ez még túl kevés?

Figyelt kérdés
Ölelkezünk, csókolózunk, néha bókol is. Jól érezzük magunkat együtt, szóval nem értem hogy mi tartja még vissza. Én már úgy szeretném hallani, mert bennem néha kétségek dúlnak hiszen ismerem az előző barátnőjét is, és szeretném ha romantikusabb lenne a kapcsolatunk mint az övéké.
2015. okt. 16. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Rad var
2015. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Hogy járhatsz valakivel, akivel még ki sem mondtátok, hogy szeretlek? Én nem értem ezt...
2015. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Mert nem szeret.
2015. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem másfél hónap még nem olyan hosszú

lehet, hogy még időre van szüksége.

2015. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, milyenek vagytok, de ha eljön az ideje, ku fogja mondani. Nálunk több mint egy év telt el a szeretlek szóig, azóta két és fél év telt el, és boldog házasok vagyunk.

Ez az, amit pont nem lehet siettetni, élvezd, amit ez a kapcsolat másfél hónapja ad neked és szeresd! Tégy a kapcsolatért!

2015. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem nagy idő,simán várhat azzal az egy szóval.Amúgy is a tettei számítanak,meg hogy hogy bánik veled,hogy érzed magad mellette.
2015. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!