Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 4 hónapja járunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 4 hónapja járunk még nem volt se petting, se szex. ő 18 éves és szűz én meg vagyok 21 mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem, hogy nem egy komoly kapcsolat ez sokat megy bulizni barátnőjével,amivel nincs gond, de rám is szakíthatna időt, megértem szűz és félénk még de azért felmehetnénk néha hozzá vagy hozzám filmezni, beszélgetni.

4 hónapja vagyunk már együtt, de sose voltunk úgy kettesben hogy komoly dolgokról tudtunk volna beszélgetni vagy egymással foglalkozni. ezért érzem ezt a kapcsolatot ilyen semmilyennek.

nem tudom mit csinálunk/csinálok én rosszul?

valami tipp?



2015. szept. 6. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem beszélsz vele erről. Nyíltan rá kéne kérdezned, hogy miért fél veled kettesben maradni és nyíltan meg kéne neki mondanod, hogy semmi olyasmit nem fogsz tenni, amibe ő nem egyezik bele. Hangosan, egyenesen a szemébe! A kapcsolat attól kapcsolat, hogy két ember elkezd bízni egymásban, megosztják egymással a gondolataikat. Kezdd el, és meglátod, hogy reagál!
2015. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Én 3 hét után lefeküdtem az első barátommal, pedig szűz voltam és előtte nem ismertem. Amiatt ment ilyen könnyen, mert mi nagyon sokat beszéltünk a szexről és a bizalomról már a kapcsolat kezdetétől teljesen őszintén. Elmondhattam neki minden félelmemet, az összes felmerülő problémát megbeszéltük. Ha nem "erőltette" volna, hogy beszéljünk róla, biztos nem fekszem le vele hónapok után sem. Szóval amíg nem vagy vele képes nyíltan ezekről a dolgokról beszélni, ne is csodálkozz, ha a félelmei és gátlásai miatt nem juttok egyről kettőre.

20/L

2015. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltek erről, nem fog veled sehová felmenni.


Emlékszem, a volt páromnak meséltem, hogy nem tudok hol aludni koncert után, haza meg nem jutok, mire ő finoman közölte, hogy ő tud egy helyet.

Felmentünk, közben halálosan féltem, hogy bántani fog, de nem csinált semmi olyat, amit nem akartam. Csókolóztunk, simogatott, de pl. végig én voltam felül. Tudtam, hogy legszívesebben leteperne, mert férfi, ám nem tette; soha semmit nem csinált, amit nem akartam, és így, kb. egy hónap után le is feküdtünk normálisan. Közben dumáltunk is a dologról, ezzel is oldva a félelemeimet.


Beszélnetek KELL róla! Ő fél, hogy bántod majd (hisz mennyi ilyet olvasni). Amíg meg nem nyugtatod, hogy semmit nem teszel, amit ő nem akar - és tartod magad ehhez, bármennyire is kívánod -, esélyed sem lesz kettesben lenni vele.

2015. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!