Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 5 hónapja járunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 5 hónapja járunk és semmi szex még petting se mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

barátnőm 19 éves és még szűz, én 21, de igazából sose voltunk még úgy kettesbe se együtt, akár nálam vagy nála, pedig hívom fel, de akkor azt mondja nincs kedve vagy barátnőjénél van, nagyon félénk úgy veszem rajta észre pedig mindig mondja nagyon szeret stb, de ha felhozom a szexet mind témát akkor mondja, hogy nem fogja magát könnyen adni, várni akar még. megértem, de legalább petting lehetne, mert én már kívánom.

mit csináljak? legyen vége?



2015. aug. 20. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted vársz, szűz még és fél a szextől..
2015. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Skorpió87 ***** válasza:
76%

Valószínű ilyen nevelést is kapott. És fél, így van. Arra kíváncsi lennék, Ő is kíván-e, mert akkor nehéz lehet neki várni.


Lehet még 1 hónapot kell várnod, régebben a barátnőnkkel beszélgettük, hogy ki hány hónapot várna, hogy megtörténjen a dolog. Volt szó félévről , negyedévről... De természetesen másképp alakult. Másképp gondolkodnak a nők és a férfiak...


Ami szomorú, hogy sajnos én nem találkoztam még olyannal, aki várt volna. A fiúk, férfiak nagy része 1-2 nap után már mindent akarnak. Persze még így is bejöhet, hogy több éves kapcsolatról lesz szó, de ezt ki tudja előre. Na, ettől félnek a lányok, ha megtörténik a sex, akkor elhagyod, már nem érdekel...


De ennyi idő elteltével már igazán bízhatna benned. Minden elismerésem, hogy vársz rá :) Szerintem hamarosan beszélgess el vele, hogy igazán megbízhat benned és, ha vannak vágyai, akkor ne szégyellje azokat megélni veled :D

2015. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Én is majdnem 4 hónapot vártam az elsővel. Párom nagyon jól viselte, tudta, hogy az első nekem. Ne akarj egyből "ajtóstol rontani a házba". Szép lassan vezesd rá. 1x-1x nézze meg, később érjen hozzá, ha gondolja ki is verheti neked majd orális dolgok.. Te is próbáld majd ezek után először kézzel aztán jöhet rendesen is. Szűzként még sok félelme van a szexszel szemben. Fájni fog? Vér lesz? Stb. Ha kellően türelmes vagy és fokozatosan haladsz vele nem erőltetve! lassan felenged. Ez nem ok szerintem egy szakításra.
2015. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát mért nem simogatod, csókolgatod? Azt az utcán is lehet.
2015. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 omba ***** válasza:
100%
Szeresd, bár én ettől a falnak mennék: "nem fogja magát könnyen adni," - arra nem is gondol, hogy inkább ő fog kapni ... de hát nem vagyunk egyformák.
2015. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

olyan sűrűn sem vagyunk együtt, folyton bulizik rám alig szakít időt. ezt meg is mondtam neki hogy rám is szakíthatna időt vagy hogy mi mennyünk kettesbe bulizni, inni, bármi.

ez szerintem nem is kapcsolat

2015. aug. 22. 13:53
 7/15 anonim ***** válasza:
6: Hát akkor ez a baj.
2015. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen, nem tudom mitévő legyek?
2015. aug. 22. 14:29
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszel neki, semmit nem tudsz tenni.

Próbáltál vele menni a bulikba?

2015. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Meg hát amit elsőre írtam. Fogod a kezét? Simogatod őt? Csókolgatod?

És visszaadja ezeket?

2015. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!