Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok akik csak szeretők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Lányok akik csak szeretők miért jó egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Már többször is olvastam itt sok lánynál , hogy csak szerető és nem rendes kapcsolatban van de miért ezt szeretném tudni ! komolyan nem veszekedni akarok csak kíváncsi lennék rá miért nem egy szingli partnert keresnek !

2015. okt. 17. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz pontosan? Hogy házas férfivel titkos kapcsolatban? Vagy más verzióra?

A szerető az a házasság előtti szerelmi kapcsolatot is jelenti, a népnyelvben pedig a - szintén házasság előtti - kedvesi kapcsolatot.

2015. okt. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen bocsi ezt kifelejtettem házas vagy kapcsolatban élővel !
2015. okt. 17. 01:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát az nem optimális senkinek.

Egyszerűen csak ritka a kölcsönös vonzalom, és így jött ki, hogy pont kettejük közt alakult ki.

2015. okt. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, és van nem titkos poli kapcsolat is. Az meg azért jó, mert vannak, akiknek vonzóbb olyasvalaki, aki sikeres az ellenkező nem körében.:)
2015. okt. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert mellette ferjnel vagyok es eszembe sem jut elhagyni a ferjem ergo szamomra optimalis. Szingli pasival viszont soha nem kezdenek, leven tobbet akarnak egy ido utan.
2015. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Más elvárásaim vannak a szeretőkkel szemben, más a párral szemben. Szexre könnyebb pasit találni.

Ja, vagy most a szeretőt úgy érted, hogy kapcsolatban lévő pasival? Azt nem tudom, én egyszer voltam olyan, mert a fiatalember nem mondta meg, hogy barátnője van, szándékosan amúgy nem szokásom ilyet csinálni.

2015. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint én vagyok maradi én sosem csalnám meg a páromat és két másik ember közé sem állnék azt hiszem ha nem lenne jó a szex megpróbálnám inkább megbeszélni ha így sem menne akkor is inkább szakítanék mint sem belegázoljak valaki lelki világába egy megcsalással !
2015. okt. 18. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:

6: Mik a különbségek?

Nekem a párral szemben az az "egy" elvárásom van, hogy jó szerelmi partner legyen. Tehát a kettő "elvárás" azonos.

2015. okt. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7: És egyetlen válaszadó alapján gondolod, hogy evvel maradi vagy?:)
2015. okt. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9# nem egyetlen válasz alapján mondom hanem amiket itt olvasok azok alapján azaz a többség sajnos már úgy látja teljesen normális dolog ha megcsalja a párját én sosem láttam így és nem is fogom ezért mondtam , hogy biztos akkor én vagyok maradi !
2015. okt. 20. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!