Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom eltiltott a bnőimtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom eltiltott a bnőimtől, így most vele és a haverjával járok ki szórakozni. De úgy érzem ez kezd neki terhes lenni. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt. Kicsit megértem, hogy tilt a csajoktól, mert nekem nincsenek igazi barátnőim, csak az a kihasználós fajták, és ő nem szeretné ha kihasználnának. Eddig mindíg velük jártam ki kocsmázni, de úgy érzem ez kezd számára terhes lenni. De én most mit csináljak? Üljek itthon egyedül, ha ő elmegy?
2008. szept. 10. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondta,hogy ez terhelő?Lehet,hogy csak te látod így.Szó sincs arról,hogy otthon ülj.Akkor már inkább keríts magadnak barátokat...vagy találj ki valami hobbit...Én is a barátommal járok és az ő haverjaival mindenhová mivel az enyémek vidéken laknak..nem érnek rá sürün...De jobb lenne ha erről beszélnél vele.
2008. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha kihasználnak az tényleg nem jó. Szerintem keress valahogy barátokat, mármint újakat. Mert az szerintem snekinek se jó, ha folyton egymás nyakán vagytok. Lehet úgy is bnőket találni, hogy barátnő barátnője, stb. Így neked is te is tudsz "csajbulikba" járni :)
2008. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy párszor ki lehet bírni egyedül otthon, sőt néha még jól is jöhet. A párodnak is szüksége van néha arra, hogy csak a haverjával legyen, mert a pasiknak is meg kell beszélni egy-két "férfi problémát". Ezt te is megértheted. Viszont ilyenkor neked is van jogod arra, hogy elmenj szórakozni a barátnőkkel, ha kedved tartja. Beszéld meg a barátoddal, hogy ő elmehet a haverjaival, de cserébe ne várja el, hogy otthon fogsz gubbasztani, hanem elmész te is a barátnőiddel, persze nagyon figyelve arra, hogy ne használjanak ki semmilyen téren. Szerintem ez a legjobb megoldás, mert mindkettőtök lehet egy pár órát a másik nélkül, mert akárhogyis van, arra néha szükség van.
2008. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már késő, mert ezekkel a lányokkal megszakadt a kapcsolatunk. Van aki már férjhez ment, van aki csak elköltözött. Új barátnőket nem tudom hol találhatnék. Az egyetemen volt 2 bnőm de ők is elköltöztek.
2008. szept. 10. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a barátommal jártam szórakozni, de nem velük voltam állandóan, mármint például elmentünk kocsmázni ők beszélgettek, söröztek, én pedig átültem néha a pulthoz másokkal ismerkedni, így lett egy csomó barátom... előtte nem is voltak sose barátaim. De ha mondjuk diszkóba jártok ott még könnyebben megismerkedhetsz másokkal, nem kell mindig a pasidon lógni.
2008. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Barátod barátainak barátnői? :)

Befűzöd őket, amíg a srácokat békén hagyjátok, Ti is elmentek forrócsokizni, vagy miből szokott állni ez a csajos buli :D

2008. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehetne... de vagy nincsen barátnőjük, vagy ők már elmentem a barátnőikkel.
2008. szept. 11. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!