Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy a barátnőm kivel chatel ha nem velem van?

Figyelt kérdés
szóval együtt félünk a barátnőmmel egy ideje, és egyszer volt olyan hogy mikor haza jött a munkából hevesen chatelt és mikor este megnéztem kíváncsiságképp ki lehet az, nem volt benne üzenet csak pár naposak. szóval szinte biztos vagyok benne hogy mikor nem otthon van, valakivel chatel. (nem mintha annyira idegesítene, de úgy gondolom az őszinteség az alap egy párkapcsolatban) na meg ha a hátam mögött chatel, miket csinálhat még..(?) (egyébként viberről van szó. a facebook-ot napi szinten használja, de ott csak barátnők, szülők stb..)

2015. okt. 17. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha őszinteség az alap, akkor kérdezz rá, mert bármi más módszer nem az őszinteségre utsl.
2015. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Ardamax Keylogger vagy Family Keylogger pl. Gépére rárakod. De ez már elég rossz így, hogy nem bízol benne. Mondjuk, ha okot adott rá...
2015. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a telefonján beszél.. ott pedig ezek a programok nem használhatók.
2015. okt. 17. 18:25
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Minden nap m. Lytorkoztasd egy orat. Elvezz a torkaban. Lenyeles alap.

Igy kevesebbet csetel. ( Kozben semmikepp. Figyelni kell, nagy a fulladasvedzely.) N

2015. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mikor látod, hogy csetel, lépj be a tiédről a facebookjába.

Illetve, ha messengerezik, ott van olyan opció, hogy élénk kapcsolatban.

Így legalább azt kiderítheted hogy kivel csetel.

Annak a neve lesz felül.

2015. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kitől féltek együtt? :O :D


Na jó viccet félretéve, nem lenne egyszerűbb őt megkérdezni egyenes gerinccel, mintsem hogy a háta mögött turkálnál a telójában elferdült gerinccel?

2015. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már megtettem. és a válasza az volt hogy nem beszél senkivel.
2015. okt. 17. 23:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, ez gáz akkor!
2015. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. okt. 18. 10:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért gáz, mert nem mond igazat.

"mikor haza jött a munkából hevesen chatelt " - ezt írtad, ő meg azt mondja, hogy nem chatelt senkivel.


Szerintem sok minden beleférhet egy párkapcsolatba, de egy ilyen egyenes hazugság meg nem.

2015. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!