Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy a barátnőm kivel chatel ha nem velem van?

Figyelt kérdés
szóval együtt félünk a barátnőmmel egy ideje, és egyszer volt olyan hogy mikor haza jött a munkából hevesen chatelt és mikor este megnéztem kíváncsiságképp ki lehet az, nem volt benne üzenet csak pár naposak. szóval szinte biztos vagyok benne hogy mikor nem otthon van, valakivel chatel. (nem mintha annyira idegesítene, de úgy gondolom az őszinteség az alap egy párkapcsolatban) na meg ha a hátam mögött chatel, miket csinálhat még..(?) (egyébként viberről van szó. a facebook-ot napi szinten használja, de ott csak barátnők, szülők stb..)

2015. okt. 17. 17:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igazad lehet. nyitva tartom a szemem.
2015. okt. 18. 13:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Sehogy ne foglalkozz vele úgy sem tehetsz ellene semmit
2017. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!