Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult történet, Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult történet, Szerintetek? 18/F

Figyelt kérdés

Sziasztok és köszi hogy olvasod, kell egy kis segítség...

Szóval.

Van egy csajszi ő is 18 éves. Nagyon tetszik meg minden, szombaton találkoztunk először, úgy volt bulizunk egy jót. Három barátnőjével jött, közülük az egyik annyira szétcsapta magát fehér rummal még a buli előtt, hogy mentőt hívtunk hozzá. ( Tipikus bizonyítási ingere támadt ) . Felhívta az apját a csajszi aki tetszik, és mondta h menjek be vele a korházba. Be is mentünk bár én meglepődtem hogy miért pont engem hívott magával mondom jó. Ott kicsit ki volt akadva, sírt egy kicsit én nyugtattam , fogta a kezem ölelgetett.. én meg viszonoztam is ... Nem akartam visszaélni a helyzettel így itt abba is maradt a dolog, hazamentünk....

Másnap felvettem msn-re és mondta, hogy sokat jelentett neki a tegnap este meg ilyesmik, és megbeszéltünk hétfőre egy találkozót...

A hétfői tali lezajlott, de se kézfogás, sem ölelés nem volt, elején puszi végén puszi, de egy csomót dumáltunk végig mosolygott :) . Be szerettem volna vele ülni egy kávézóba, arra sétáltunk de mondta, hogy ne ne ne ... ezt nem tudtam mire vélni, talán nem akarta hogy fizessek neki. ezekután még keringtünk a városban egy fél órát és elköszöntünk egymástól. Utána este beszéltünk, és szerdára megbeszéltünk egy újabb találkozót !


Szerintetek mi lesz ? Meg merjem csókolni ? Vagy ne siessem el? Ő mit gondolhat? Nem szeretném elrontani, mert nagyon tetszik a csajszi meg kezdem megszeretni :))


2010. márc. 16. 17:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem simán mehet a csók.
2010. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem várj a csókkal még:)

a kézfogás ölelés mehet de h láthatóan nem akarja ne erőltesd, majd kialakul =) drukkolok ;)

2010. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Jól haladsz semmi kétség:)

Hát a csók még lehet korai de az a baj ez a lányon múlik hogy mi jön be neki, szerintem látni fogod rajta ha akarja, és nemhiszem h még fogja akarni:) -viszont bókolj neki sokat (csak aranyosan ne olyan macsosan :S)

Ne izgulj csak magabiztosan tuti meglesz a nő ;)

2010. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát köszi a biztatást :) Szombaton hajnalban mikor elköszöntünk, éreztem hogy megcsókolhattam volna, de nem tettem , egyrészt nem akarom én sem elsietni, másrészt meg nem tudtam milyen lelki állapotban lehet, és nem akartam kihasználni a helyzetet ... :)
2010. márc. 16. 18:09
 5/24 anonim ***** válasza:
kedves srác vagy :) mindenképp jól jár veled, csak így tovább ;) nem kell sietni semmivel :)
2010. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Próbálkozik az ember (=
2010. márc. 16. 18:17
 7/24 anonim ***** válasza:
Komolyan jobblett a napom tőled, örülök, hogy vannak még ilyen pár-kezdemények :) Érezni fogod azt h el van-e sietve, szurkolok! =)
2010. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
írd ám le a folytatást!!! Kiváncsi vagyok
2010. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Holnap délután megint lesz egy tali, már izgulok is kicsit miatta, nem tudom mi van velem, csomót gondolok rá ésés :D ő jár a fejemben... ilyenmég nemvolt :)
2010. márc. 17. 17:51
 10/24 anonim válasza:
na mi volt? :D
2010. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!