Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi a véleménye? és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a véleménye? és mért nem azt mondja nekem amit másnak? 16/f

Figyelt kérdés
A legjobb barátomtól január környékén többet akartam barátságnál. Elmondtam neki, hogy elgondolkoztam azon, hogy esetleg lehetne több is barátságnál. Mondta, hogy ő még nem gondolt rá. Rosszul eset és nagyon hiányzott. Túltettem magam a dolgon, tehát elfogattam, hogy legjobb barátjai vagyunk egymásnak, de ha ő is akarná, akkor belemennék a kapcsolatba. Most jól érzem magam, szóval nem érzem fontosnak, hogy összejöjjünk, de örülnék neki nagyon és nem engedném el. Tegnap halottam egy közös ismerősünktől, hogy neki azt mondta, hogy helyes vagyok és összejönne velem, ha nem laknék olyan messze. (150km) Elvileg decemberbe mondta neki, de akkor mért mondta januárba, hogy még nem gondolt rá? Neki most 1,5 hete van barátja, ami nem zavart engem. Mostmár zavar, mert mesélt a srácról, és egyértelmű, hogy nem is szereti őt, de nagyon elvakult. Megemlítsem neki a dolgot? Kíváncsívá tett, hogy mégis mi ez. Meg mindent elmondunk egymásnak, akkor mért nem mondta el ezt az apró részletet. Attól nem kell félni, hogy elfelejtsük egymást, mert jelenleg a legfontosabb személyek vagyunk egymás szemébe és megbeszéltük, hogy ez így is marad akármi is történik.
2010. márc. 16. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyanok vagyunk, mint akik járnak. Mondjuk egymásnak, hogy szeretlek meg ilyenek. Csak nem csókolózunk, hanem helyette puszit adunk egymásnak, vagy megöleljük egymást.
2010. márc. 16. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. 150km sok, szerintem jobb lenne, ha a párkapcsolatokat egymásra hagynátok. Az elején rossz lesz, de el lehet fogadni, és neked is könnyebb lesz helyi barátot (barátnőt?) keresni.
2010. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hat, erdekes. minden esetre is.

probalj meg beszelni vele. kerdezd meg tolle, hogy miert mondta azt a kozso baratotoknak? es azt is targyaljatok, meg hogy akkor most miert jar aval a fiuval, ha nem is szereti. Ilyenkor jol jon ha sokat dumaltok, foleg ha ennyire joba vagytok. Csak arra vigyazz, hogy hogy ha tenyleg nem iraz irantad tobbet mint baratsag, el ne rontsatok a kapcsolatotokat, mert en igy veszitettem el 9 ev utan a legjobb fiu baratomat. Belem szeretett, es nem tudta elfogadni, hogy nekem o nem tetszik es vege lett. :-(.

Szoval, szerintem kerdezz ra,hogy igaz-e amit mondtak neked. Mert ha nem igaz, akkor meg csak altatod magad. Es dumaljatok meg a pasis dolgot is, mert az ugy nem franko, hogy olyannal jar akit nem is szeret.

Legyel mellete:D.


15/L

2010. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
barátnőt. ő is lány. most nem arról van szó, hogy össze akarok-e jönni vele. Hanem, hogy rákérdezzek, hogy mért hazudott nekem? Tényleg már olyan a legjobb baráti kapcsolatunk, mint a filmekbe. Ezért nem értem, hogy mért.
2010. márc. 16. 18:02
 5/6 A kérdező kommentje:

Ő szereti a fiút. A fiú nem szereti őt érzésem szerint. Ő is látná, ha nem lenne rózsaszín köd a fejébe.

Attól meg tényleg nem kell félni, hogy vége lesz a barátságnak.

2010. márc. 16. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet beszélni, kicsit puhatolózz, néha ejts el egy-egy jelzést. De ne zavard fel konkrétan az érzéseit. Én a tesómmal vagyok ugyanígy, a barátnője odavan érte, de ő egyszerűen közömbös, 2 év után is. De nem szólok, mert lehet, hogy mindkettejükkel ez lenne a vége.
2010. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!