Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor miért mindig a hamadik fél a hibás?

Figyelt kérdés

Ha egy pár szakít, mert a srác másba szerelmes, és össze is jön azzal a mással, miért szegény lány a hibás?

Értem eddig kétszer szakítottak, abból egyszer lett kapcsolat, és máig kapom, hogy "mocskos r.banc", mert hogy széddúltam egy kapcsolatot, meg hogy majd engem is így fog kivágni a barátom.

Közöm nem volt a szakításukhoz, nem erőszakkal rángattam el, neki megtetszettem, szakított az exével, összejött velem, két éve együtt.


(és nem, nem törvényszerű, hogy engem meg otthagy másért. Ha igen, akkor sem a harmadik lesz a hibás, hanem hogy már jó ideje probléma volt a kapcsolatunkkal, csak én ezek szerint nem vettem észre)


Szóval, miért jó r.bancozni?


2015. okt. 18. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hibáztatlak
2015. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a kérdésed harmadik sorát... "Értem eddig" blabla. Valószínű az aki ribizlizik úgy látta, hogy adod alá a lovat, majd ő szakított a barátnőjével és nálad kötött ki, amit ezzel az értem szöveggel te is kb így láthatsz, másképp azt írtad volna "volt egy nője, otthagyta s nekem csapta a szelet", elhajtottam, visszament, majd megint szakított, visszajött, beadtam a derekam". Na akkor erről ennyit.


Az, hogy téged otthagye, nem tudni.

2015. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van, aki szereti azt képzelni, hogy az idegen harmadik belehajszolta valamibe az ő kifogástalan kedvesét
2015. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvenni más párját, bűn.

Akit el lehet venni, az vagy már nem szereti az aktuális, vagy gyenge jellem. Repül egyik virágról a másikra. Kapcsolatfüggő legtöbbször. Csak akkor szakít, ha megvan a biztos következő. Persze úgy tűnteti fel magát, mint áldozatot, vagy jön a süket szövegeléssel, hogy "Miattad hagytam ott, mert te más vagy bla bla". Nálam pont egy ilyen próbálkozott. Közeledett hozzám, de nem rakta ki a csaját. Menjen az ilyen a jó édes... És az ilyenek sajnáltatják magukat. Jellemtelen, manipulatív emberek.22l

2015. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!