Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Nem bírom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem bírom.

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel msn szoktam beszélgetni de már talizunk 5x, azt is nehezen...Amikor találkozunk akkor mindig tök jól elvagyunk, de mostanába nem is keres sose ír rám msn-en mindig én szoktam és mindig azzal a kifogással jön h ő elfoglalt mer vmi hülye géppel b.szakszik szereli vagy mittom én:D

Én meg már nem értem h mi baja lehet, télleg igaz h csak ezér nem keres mer ennyire elfoglalt vagy ez csak lekoppintó szöveg akar lenni?

Valami tanácsot szeretnék kérni h mit csináljak vele vagy nem is tudom nagyon összevok zavarodva:S

Kicsit hülyén irtam le ha vmit nem értetek akkor kérdezzetek:D


2010. márc. 16. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hányévesek vtok?
2010. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én 17 ő 19
2010. márc. 16. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled.
2010. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! Azt csak ő tudhatja, hogy mit miért csinál, de egy biztos, hogy ha komolyan akarna tőled valamit akkor le se tudnád vakarni magadról! Persze mindenkinek lehet fontos dolga, és kissé elfoglalt, de nem hinném, hogy az imádott csajt ilyennel visszautasítaná.

Azt mondod, 5ször találkoztatok...akkor mi történt? Randi volt tulajdonképpen? Kíváncsi vagyok, írj!

2010. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezért nem értem még most sem h a bunkó fiúkat miért nem hajtják el, de ha neked ez kell akkor sok sikert...
2010. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt... hagyd h ő keressen küzdjön egy kicsit, ha nem keres nem kellesz neki eléggé! ennyi
2010. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem vagy jó az ágyban?!
2010. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát mondhatjuk randinak már volt csók is és több órát voltunk itt fenn nálam:D
2010. márc. 16. 18:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kíváncsi rád. Nem akar brutál bunkó lenni, így csak finoman érezteti. Itt már csak az a kérdés, hogy fogod e az adást?
2010. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem feküdtünk még le:D még csak 5x taliztunk:O:D


hát igen én is erre gondoltam h akkor nem írok rá de nem bírom sokáig mer minidg van kérdésem tőleXD

de mostmár kifogom bírni sztem:D

2010. márc. 16. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!