Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok. Ti kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stefan88 kérdése:

Fiúk, lányok. Ti kapcsolatban vagy szingliként "néztek ki" jobban?

Figyelt kérdés

Értem én ez alatt, hogy kapcsolatban az emberek többsége ellustul, nem jár edzeni, kevesebbet törődik magával mint szingliként a "húspiacon" ahol törekszenek a tökéletességre. Helytálló ez a megállapítás?


Kíváncsi vagyok a véleményekre esetleg tapasztalatra ha volt olyan, hogy azért szálltatok ki egy kapcsolatból mert párotok nem törődött már annyit magával és nem az volt, aki a kapcsolatotok elején.



2015. okt. 19. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az meg lepne ha azt mondanám h azért nem szállok be ebbe az úgynevezett kapcsolatosdiba mert nem kívánok ezzel foglalkozni ?

Mert így szabad vagyok azt teszek amit akarok és nincsenek kompromisszumok. És tudom hogy így a WC pucolásól a porszívózáson át a mosogatásig mindent nekem kel csinálni.

DE én döntöm el h mikor foglalkozom ezzel nem kell "parancsra" csinálnom semmit.

Viszont enyém a szabadidőm és senkinek a hülyeségeit nem kell elviselnem.


"Szar lehet" mi :D

Pedig nem nézek ki rosszul, viszont eszem ágéban sincs ezzel foglalkozni.

Pedig már ezt is mondták h "Te jóképű srác nem kell egy barátnő ?"

Hát nem, nem kell, nekem senki ne írja elő h mikor mit csináljak.

Pont ezért szabad.


És most huzam Killzone-ozni :D

2015. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont ezért vagyok szabad.
2015. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!