Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek örömöt neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek örömöt neki szex nélkül?

Figyelt kérdés

1 hónapja járunk. Ő már párszor a napokban megujjazott. Én is szeretnék neki valamit nyújtani, mert nem tartom igazságosnak így.:D Csak az a baj, hogy én nem merek ilyen irányban lépni.:$ Előtte csak egy barátom volt, és vele úgy jutottunk el odáig, hogy Ő rakta be a kezemet a gatyájába.:D De Ő nem fogja "erőltetni", sztem azt hiszi, hogy én még nem akarom csinálni neki. Hogy hozzam tudtára, hogy szeretném? És az lehetséges, hogy nem szereti, ha kézzel/szájjal elégítik ki? Mert azt megkérdezte tőlem, hogy hogy állok a szexszel és mondtam hogy még nem szeretném, és mondta h ő vár rám bármeddig mert szeret...

17/L


2010. márc. 16. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
minden fiú szereti a kézzel-szállyal való kielégítést:D
2010. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

hát szerintem elég éretlen vagy még ehhez.

szerintem ujjazd meg a fenekét, és nyald ki.

nagyon szeretni fogja, és sose felejti el!!!!:)

2010. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 papagenou ***** válasza:
esetleg végy magadon bátorságot és nyúlj be te a gatyájába:)
2010. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vetkőztesd szép lassan! ?erni kell, ha akarod, akkor merd is!! :)
2010. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm...

Ezt most nem értem. Azt írtad, hogy már csináltad, de akkor a volt barátod tette oda a kezedet. Ez erőltetés ezt te is tudod. Viszont ha ő (a jelenlegi) várni fog rád, akkor az azt jelenti, hogy nem erőlteti. Vagyis fontos vagy neki, amit nyilván te is érzel, mert örömet akarsz neki szerezni. Viszont nem értem mi ezen olyan nehéz? Ha már csináltad és neki is szeretnéd, akkor miért nehéz odanyúlni?


Ezt írtad: "Hogy hozzam tudtára, hogy szeretném?" Hogy máshogy, minthogy megfogod a férfiasságát és örömet okozol neki?

19/L

2010. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem valahogy ez nem megy:S:D nem merem:S nem tudom, miért...
2010. márc. 16. 21:42
 7/8 anonim válasza:

próbáld meg, nekem is nehéz volt először és utána bátorságot vettem magamon és utána nemis volt olyan rettentő amilyennek gondoltam.

sok sikert:)

2010. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, sztem kezdetben az is jó, ha csak simogatod, ölelgeted, puszilgatod. Ha még nem mersz a szerszámához nyúlni, akkor ne erőltesd, mert meg fogod utálni. Kezdj el barátkozni vele, csak úgy finoman.

Amikor simogatod a hasát, vagy a fenekét, tegyél nagyobb köröket, és "tévedjen" arrafelé is a kezed. Aztán majd belejössz ;)

Különben az orális szexszel én is így voltam. Az első alkalom előtt rettentően féltem, tán még viszolyogtam is tőle. De mégis megtettem, mert szeretem a párom. És a reakcióiból ítélve nagyon ügyes voltam. :)

Azóta meg már olyan természetesnek veszem. :)

Szóval bele lehet ebbe jönni, hidd el.

Amúgy ha tudni akarod, az első barátommal én is így voltam. A kapunk előtt csókolóztunk, simogatott, én meg olyan nedves lettem, h alig bírtam magammal... De nem mertem akkor még többet lépni...

A második barátommal jutottam el arra a szintre, h már a kezemmel képes voltam kielégíteni. De annál tovább nem merészkedtem...

S most, már természetesnek veszem az orális szexet is. Pedig a mostani párom csak a 4. srác az életemben. :) De remélem, az utolsó. :)

Szóval csak lazán. :)

23/L

2010. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!