Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még van esélyünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van esélyünk?

Figyelt kérdés

A nyári iskolai szünet alatt találkoztam Szandrával. Egymásba szerettünk, de a nyár véget ért, mind a ketten külön útra tértünk. Engem szeptembertől várt a gimnázium utolsó osztálya és a bandám. Szandi a szüleivel visszautazott volna hazájába, Ausztriába. Érzelmes búcsút vettünk egymástól.


Szandi szüleinek terveiben azonban változás áll be, mégsem utaznak haza, és neki is itt kellett befejezni a középiskolát, a véletlennek köszönhetően pont ott, ahová én is járok. A csöndes, szerény Szandi a legmenőbb csajok közé verődött. Szandi új barátnőinek elmesélte nyári kalandját, a "barátja" nevét is elárulja, persze nem is sejti, hogy én is is az iskola tanulója. Pár nappal később véletlenül összefutottunk egymással.


Őszinte meglepetéssel és örömmel fogadtuk egymást, de gyorsan kapcsoltam: a haverok előtt muszáj őriznem a nagymenő bandavezér látszatát, fölényesen és félvállról beszéltem Szandival, aki ezt zokon vette, így kapcsolatunk jövője kétségessé vált.


Noha a szerelem megmaradt, én, az érzéseim ellenére továbbra is inkább a bandámmal, a feljavítandó kocsimmal és a konkurens bandával, mintsem nyári szerelmemmel törődtem.

Szandi megpróbált az iskola atlétikai csapatának egyik izmos, de üresfejű tagjával, Tomival vigasztalódni, de szíve csak hozzám húzta.


Miután pár héttel később véletlenül összefutottunk a társaság kedvenc gyorséttermében, én újra emberien viselkedtem, őszintén bocsánatot kértem a múltkori csúnya viselkedésért, elmeséltem Szandinak, hogy a bandában mennyire fontos a nagymenő látszatát őriznem, de azért tettem néhány lekicsinylő megjegyzést a „bicepszagyú” Tomra, és közöltem, bármikor lepipálom. Mikor Szandi azt válaszolta, hogy „hiszem, ha látom”, újra kibújt belőlem az öntelt nagymenő. Meg akarja mutatni neki, ezért beléptem az atlétikai csapatba, bár a sportok világa távol áll tőlem.


Futás közben észrevettem, Szandi és a buta Tomi épp a lelátón vannak. Megint megpróbáltam előadni a nagymenőt, rákapcsoltam a futásra, ám míg féltékenységemben őket figyeltem, hasra estem egy futóakadályban. A helyzet kínos, hatalmas leszerepelés is lehetett volna, ám Szandi azonnal odarohant hozzám, Tomi már nem is létezett a számára.

Újra egymásra találtunk!


Nem sokkal később jött az iskolabál és táncverseny. A műsorvezető egyesével, menet közben válogatja ki a kieső táncosokat. Mindketten majdnem a végéig kitartottunk, de Szandi végül csak kiesik. Én a rivális banda vezérének, Leónak barátnőjével folytattam, majd nyertem meg a táncversenyt. Bár rosszul esett neki, Szandi ezt még megbocsátotta, de az autósmoziban messzebbre próbáltam menni, mint amennyi a számára elfogadható. Ismét összevesztünk, Szandi rám vágta az ajtót és elment, a kapcsolatunk ismét zátonyra futott.



2015. okt. 21. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Köszönjük a mai napi kamu kérdést.
2015. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak ha közben elénekeltek pár betétdalt a Greaseből...
2015. okt. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi a franc ez? még romantikus tinifilmnek is gagyi lenne.
2015. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, Travolta és Olivia Newton John is házas, de nem egymással. Szóval nincs esély.

A sztori nem volna rossz, de ma nem használnak ilyen szavakat, mint pl. "banda", gimnáziumokban nincs "iskolabál" és táncverseny, illetve egy mai gimis srác ritkán kap autót, még ritkábban megy vele autós moziba (valamelyik pláza helyett).

Ez mint '70-es évek amerikája... Szandra, Tomi és Ausztria nagyon rontott az összképen, ezek nélkül egy kellemes retro Grease-sztori másolat lenne.

2015. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Imádom a Grease-t :) De a végén egymásra találtak úgyhogy nézd meg a végét :)
2015. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mennyiidő volt amig ekkora kamu kérdést kitaláltál??
2015. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!