Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem veszi észre a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi észre a párom hogy ez így nem jó, én vágyom közös programokra?

Figyelt kérdés
Mostanában folyton otthon ülünk. Munka, vacsi és ennyi. Előtte se nagyon mozdultunk ki. Mikor össze jöttünk, mondta, elmegyünk majd ide-oda amoda. Egyik helyre se mentünk, pedig lett volna idő és pénz is rá. Valamelyik nap felhoztam neki, hogy mindezt (vacsi, mosás, takarítás, döglés az ágyban stb... ) egyedül is tudnám csinálni. Kérdeztem,nem vágyik kikapcsolódásra? Annyit mondott de igen. Viszont én ezt nem látom rajta. Tudom hogy pl. szeret kártyázni. Megkértem kártyázzunk, és annyit mondott, nem akar, mert több ember kell hozzá. Akármit felhoztam, bólintott rá, de soha nem valósítottuk meg, mert elfelejtette, vagy fáradt volt hozzá.
2015. okt. 21. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Lepd meg valamivel!
2015. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi van ha depreszios a párod? ez is lehetséges
2015. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tuti nem depressziós... folyton pozitív... és ezt hangoztatja is.
2015. okt. 21. 09:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Megleptem pár dologgal, nem érdekelte, rendszeresen teszem, de már feleslegesnek tartom az igyekezetem.
2015. okt. 21. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:
És ha netán megunta a kapcsolatotokat?
2015. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt?
2015. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez eléggé nagy baj,engem zavarna.Másokkal sem jár el?
2015. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fél éve és együtt is élünk. Másokkal sem jár el sehova.
2015. okt. 21. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:

"folyton pozitív... és ezt hangoztatja is."


bocs, de amiket írsz rohadtul nem pozitív. semmi pozitív nincs abban, hogy otthon döglik, te meg unod magad. Nem az a lényeg mit mond, vagy minek tartja magát, hanem hogy fél év alatt olyan lapos a kapcsolatotok mint egy sokéves megunt házasság.

2015. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is mondtam neki, olyan mintha 10 éve együtt lennénk, aztán hozzá tette, miért nem szólok, hogy ki akarok mozdulni? Erre annyit válaszoltam, sokszor mondtam merre hova szeretnék menni, de te elfelejtetted azokat is, és inkább itthon ültünk. Ő meg azt hogy szóljak neki. De én úgy vagyok ezzel, ha már szólni kell, akkor neki az kényszer lehet, ezért már nem is próbálkozok semmivel.
2015. okt. 21. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!