Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri erőltetni valamit ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri erőltetni valamit ami nem annyira működik?

Figyelt kérdés

20 felett járunk mind a ketten. Távkapcsolat. Amikor együtt vagyunk akkor többnyire nagyon jól érezzük magunkat. Nincsenek szinte veszekedések, megértjük egymást, gyorsan elmegy az idő. De mindketten kicsit úgy érezzük, hogy valami hiányzik az egészből.

Aztán amikor mindenki hazamegy és külön vagyunk akkor egy idő után előjönnek a problémák, ez se jó, az se jó.

Ő az első komoly kapcsolatom, és legszívesebben megkérném a kezét, meg hogy költözzön hozzám. De őszintén nem tudom, hogy ez jó ötlet e. Egyik felem azt mondja, hogy igen ezt kell tennem, a másik pedig azt, hogy csak attól félek nem fogok találni mást, mert elég nehezen ismerkedem. Szerintetek ilyenkor mit kéne csinálni?


2015. okt. 22. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Két távkapcsolatom is volt. Egyik se működött. A legjobb mikor együtt élsz valakivel, és jobban kiismered.
2015. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A távkapcsolattal nincs semmi gond, nekem házasság és két gyerek lett a vége.

Az viszont gond, hogy olyat erőltettek, ami nem működik. Időpocsékolás.

2015. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, Isten is mindig ráerőltette az akaratát az emberekre... hát nem megérte? :)
2015. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt megkérnéd, én adnék magatoknak mondjuk egy 3 hónapos próbát. Együtt, egy helyen.
2015. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak te, ti dönthetitek el. Évekig szerintem nem érdemes távban húzni egymás agyát, idejét. Tök felesleges, időpocsékolás. Ha 1 év után derül ki hogy nem tudtok együtt élni, még mindig jobb mintha 4-5 év távkapcsolat után szembesültök azzal összeköltözéskor, hogy nem megy.

Ha már felmerült benned ez, hogy nem igazán működik, akkor az rég rossz. Szerintem nem kéne erőltetni, de ez a te kapcsolatod.


Nekem amúgy volt távkapcsolatom. Nem működött sokáig, nagyon csúnya vége lett. Egy embert csak úgy lehet megismerni, ha sokat vagytok együtt.

2015. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!