Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom már igazán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom már igazán a barátnőm?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel

és már nehezemre esik vele szexelni nem igazán kívánom :(

ezt ő is érzi és sok vitánk van belőle.

Ugyanakkor meg az utcán másodpercenként látok olyanokat akiket szívesen elkapnék.

Talán ha lenne rá lehetőségem megcsalnám és lehet újra kívánnám, de annyira leellenőriz, hogy arra semmi esélyem.


2015. okt. 22. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy megcsalnád még nem kívánnád jobban. Inkább ne alázd meg, szakíts vele.
2015. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a szakítás nem igazán opció mert nagyon szeret, kb csak én vagyok neki
2015. okt. 22. 23:02
 3/17 anonim ***** válasza:
21 évesen kár ennyire elkötelezni magad, neki is jobb lesz, majd másik uj szerelemre talál.
2015. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
egyszer már megpróbáltam szakítani, de 3 napig utána óriási lelkiismeret furdalásom volt úgyhogy folytattuk
2015. okt. 22. 23:12
 5/17 anonim ***** válasza:
Szakítanod kéne vele
2015. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás még mindig jobb, mint ha megcsalod. Még meg is akarod alázni?
2015. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
régóta gondolkozok a szakításon de egyszerűen nem tudom megtenni... biztos ezzel más is volt így, képtelen vagyok rá sokkal könnyebb lenne az életem pedig de az övé nem
2015. okt. 22. 23:20
 8/17 anonim ***** válasza:

Viszont megcsalni megtudnád? :) Nem érzed magad kicsit gerinctelennek? Hidd el, a megcsalástól 1000x jobban kiborulna, mint a szakítástól.

De ha meg nem fogadsz meg semmilyen tanácsot, minek tettél fel kérdést?

Vagy te arra vársz ötleteket, hogyan csald meg a barátnőd?

2015. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy puhap.cs vagy, aki a nő érdekeire hivatkozva leplezi saját tutyimutyiságát. Ezt gondolom.
2015. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Úgyse fogsz mellette megöregedni, ez teljesen egyértelmű, nem? Akkor meg minek húzod? Ha meg akarsz könnyebbülni, szakíts vele mielőbb. Nem mindegy, hogy most bántod meg vagy 1 év múlva?

20/N

2015. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!