Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a párom hogy vonzódjon hozzám első randi után?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy lánnyal .

Eszméletlen vonzalom szerelem volt köztünk így értelem szerűen összejottünk. Már Facebookra is kitettem hogy együtt vagyunk mindenkinek meséltem hogy barátnőm lett. Nyilván jó személyesen is látni a párod ezért taliztunk a találkozás is jó volt kézen fogva is jártunk Stb de dühös lettem mert nem akarta hogy megcsókoljam. Milyen dolog már hogy ha valaki nem Csókolhatja meg a párját.... Mondta azért mert mégse érzi azt.... Módom ilyen nincs hát szerelmesek vagyunk... Lehet hogy kicsit visszaesett a vonzalma irántam, de nem baj valahogy újra ébresztjük benne, ötlet?

30 évesek vagyunk


2015. okt. 23. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neeee! Ez tini kategorias kerdes.
2015. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, 30 évesen hogy lehetsz gyerekes gondolkodású??


Olyan hatalmad nincs, hogy valamit olyat teszel és a csaj már elolvad tőled és meg lesz a vonzalom.

Ha ő benne nincs meg magától, akkor te fejen is állhatsz rózsát tartva, akkor sem fog előjönni a vonzalom.

Mivel a vonzalom nem így működik.


Add önmagad, ennyi, mást nem tudsz csinálni!

A hókusz-pókuszoktól pedig még nevetségessé is fogsz válni!


Vagy te ezt eddig nem tudtad?

2015. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😄😄😄😄
2015. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
Atttyaúúúristen...
2015. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
No comment.
2015. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ok, ha ez nem valasmi trollkodás, akkor te nagyon gáz vagy kérdező, bocs, de ez az igazság. ez viselkedés egy 16 évesnél még elmegy... de ha 30 vagy akkor nem is tudom mit mondjak. Lehet, hogy az egész párkapcsolat téma nem neked való.
2015. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Az első randi után NEM a párod.

2. Vonzalom és szerelem nem létezik személyes találkozás nélkül. Érdeklődni, tetszeni, jól kijönni lehet anélkül is.

3. 3 éves vagy. Nem 30.

2015. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesz a barátnőd valaki, hogy beszéltetek Facebookon, megbeszéltetek egy randit és tényleg találkoztatok is, még akkor sem, ha különben a randin jól éreztétek magatokat. Az első randi kb. a pofavizit kategória. "Na, elmegyek és megnézem mégis ki a csoda ez a pali", a legtöbb esetben erről van szó, semmi többről. Aztán ha megint elhívod és eljön veled másodjára is, akkor már el lehet gondolkozni azon, hogy lehet valamennyire szimpatikus vagyok számára. Akkor ha nagyon biztosnak érzed a pozíciódat, esetleg rá lehet kérdezni, hogy Te hogy gondolod, mit szeretnél kihozni ebből a mostani randiból? Ezt is csak akkor, ha látod rajta, hogy bevállalós, hogy esetleg Ő is ezt akarná. De így lerohanni valakit, azért az egy kicsit valamiféle mániás pszichózisról árulkodik. Én még a gyerekkori szerelmemet sem rohantam le, akibe gyerekkorom óta szerelmes vagyok és egy időben akár meghalni is képes lettem volna azért, hogy a barátnőm legyen. Mégis tiszteltem Őt annyira, hogy meghagytam Neki a szabad választás jogát. Máshogy döntött, k**va szarul esett, de ha így döntött akkor ez van, túléltem.
2015. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet komoly.

Vagy ha mégis az, akkor a helyedben kivizsgáltatnám magam, mert mentálisan retardáltnak tűnsz.

2015. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!