Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első együtt alvás? Második randi

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együtt alvás? Második randi

Figyelt kérdés

Megvolt az első randi, megbeszéltük a másodikat is, de elkapott valami vírust és kórházba került. Már egy hónap is eltelt azóta, hogy láttuk egymást, de minden nap beszélgettünk nagyon sokat, mert nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak és hasonló a személyiségünk is. Most gyógyult meg és megbeszéltük, hogy találkozunk, vagyis megejtjük a második randit. Már beszélgettünk arról, hogy milyen jó lenne együtt aludni, és lehet hogy erre is sor kerül. Én még szűz vagyok, és ő ezt tudja is és mondta hogy nem azért szeretne együtt aludni, és hogy neki is fontos, hogy én biztos legyek abban hogy ha egyszer el akarom veszíteni, akkor mikor és hogy vele-e.

Szerintetek nem lenne fura akkor ez az együtt alvás a második randi után?

Én: 19/lány és ő is 19.



2015. máj. 3. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom..

Én kicsit korainak látom, de hát már 19 évesek vagytok, nem biztos h korai..

2015. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Eléggé korai szerintem, hiszen nem is ismeritek egymást még. Azért nem árt ég pár randi.
2015. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén a véleményemet.

Szerintem az ismerkedést és egy kapcsolatot a két fél igényei szabják.

Ne a külvilágnak éljetek és legyetek, hanem magatoknak legyen jó az amit csináltok vagy terveztek csinálni.

Egyáltalán nem fura, hogy a második találkozó után együtt alszotok.

A srác, ha tényleg komolyan gondolja a dolgokat, akkor nem fog olyat tenni ami ellene menne az akaratodnak.

Ha neked ez nem probléma, akkor nyugodtan egyezz bele a közös alvásba.

Még valami, ne ijedj meg attól ha neki elkezd dudorodnia a gatyája, ez teljesen normális ilyenkor. :D


27/F

2015. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem korai, egyáltalán. Egy hónapja úgy, h nincs személyes kontakt fenntartottatok egy kapcsolatot egy randi után. Ráadásul tisztel, valószínűleg szeret is... szerintem aludj vele nyugodtan és örülj, h vele lehetsz. 21/f
2015. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit korai még...

azt még csak-csak elhiszem, hogy most csak alvás lesz.

NA de a következő alkalommal?

Nos: EZÉRT korai.


Ráadásul a sok távoli beszélgetés jó dolog, de szerintem még kevés. Ne menj még oda hozzá, hanem találkozzatok pl. egy moziban. Ismerkedjetek még, mielőtt rábízod magad.

2015. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, főleg a 4. válaszolónak. :) De ezalatt az egy hónap alatt is elég jól megismertük egymást. Meg már az első randi előtt is találkoztunk, vagyis inkább láttuk egymást mert vannak közös barátaink, és még a randi előtt is egy közös találkozón jót beszélgettünk, és aztán úgy beszéltük meg az első randit. Már azért eléggé átbeszéltük ezt a szex témát is, és mondta hogy ő tényleg képes várni, meg ez számára is érték. Igen lehet hogy talán fura, hogy már ilyen korán ennyire nyíltan beszélünk ilyen dolgokról, de én így sokkal nyugodtabb vagyok és örülök is ennek. :) Moziba meg semmiféleképpen sem mennék el talizni, azt beszéltük meg másodiknak hogy este sétálni megyünk a tiszaparton. :)
2015. máj. 3. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:

azt mondjuk nem igazán értem, h miért a sok távoli beszélgetés, meg miért ne merjen elmenni hozzá, nem hiszem, h megerőszakolná, vagy bármi rosszat is tenne vele, ha nem akarja. Miért ismerkedjen még, nem hiszem, h a szexet körbebeszélték egymást pedig egyáltalán ne ismernék. :)

Majd érzed, h mikor van ott az ideje a dolognak.

2015. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!