Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mennyire szeretitek-,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire szeretitek-, illetve mennyire várjátok el, hogy a barátotok virágot vegyen nektek és milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem szeretem ezt a szokást, csak szeretném kicsit felmérni az általános véleményeket. Az én barátnőm hálátlan volt érte, pedig általában átsétáltam, átutaztam a fél várost előtte egy csokor virággal a kezemben és valamiért mindenki megmosolygott vagy kiröhögött kb. olyan arccal, hogy "ki ez az utolsó lúzer?"

#nők #virág #virágcsokor #virágot venni
2015. okt. 23. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Én pénzkidobásnak tartom, néhány nap után úgyis elhervad. Nem igazán szeretek virágot kapni, persze nem dobom ki azonnal, jó érzéssel tölt el a gesztus maga. De ha már jól ismer a másik fél, nem vesz nekem virágot. Sok minden más aprósággal meg lehet lepni, azt nagyon szoktam értékelni, de semmit sem várok el :)
2015. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon szeretem a virágokat!

nem kell naponta venni e a srácnak,de néha azért szeretnénk kapni virágokat.

ünnepekor,valentin napkor,és néhányszor nem csak ünnepekor,

nagyon fontos ,hogy szeressen a srác!


Nem kell minden nap hogy hozzon virágot,desszertet nekem..

csak néha!


ünnepekor szerintem az ajándék az alap!

az ajándék ára nem fontos számomra!

szeretem ha verset írnak nekem,egy jól sikerült fotó....stb

2015. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve vagyok együtt a barátommal. Minden alkalommal, mikor megkérdez (pl szülinap/névnap), hogy mit szeretnék azt válaszolom, hogy 1 szálat a kedvenc virágomból, de még sose kaptam semmilyent se :(

Szóval, panaszkodást mellőzve: szerintem szép gesztus "csak úgy" 1-1 szál virágot kapni (a csokor nálam már túlzás) olyan évente 2-3 alkalommal.

2015. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok oda a vágottvirágért.

Egy nő szereti azt érezni, hogy figyelsz rá!

Volt virág és bonbonvásárlós pasim.

Hiába mondtam hogy annyira nem vagyok oda ezért, csakazértis kaptam. Főleg ha valami vita volt.

A férjem viszont ismer. Nemrég volt egy kedvenccsoki váltásom, a barackos-kekszes boci helyett az oreos milka lett a favoritom.

Egy pillanat alatt átállt. Ha látja hogy nyűgös vagyok, kapok egy csokit :).

Illetve gyakran veszünk egymásnak olyasmit amiről úgy gondoljuk, tetszeni-ízleni fog a másiknak.

Pl én Kökénygint csinálok neki karácsonyi ajándékként.

Ne csak látszólag legyél figyelmes!

2015. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha kapok, de nem várom el. Nagyon jól tud esni, mikor a barátomtól kapok egy szál rózsát, vagy egy szép virágcsokrot, de ez nem elvárás tényleg. Egyáltalán.
2015. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Annyit szeretnék hozzáfűzni ahhoz, aki írta, hogy "szeretjük érezni, hogy szeretnek", hogy szerintem az ajándékok általában pont azt helyettesítik, hogy valaki kinyilvánítsa a szeretetét. Erre jó példa az én volt kapcsolatom, a barátnőmnek intéztem mindig a dolgait, annyit segítettem neki, amennyit csak tudtam, minden szabadidőmet rááldoztam, így nem volt már időm pl. virágot venni túl gyakran vagy ilyesmi, mert állandóan rohangáltam, ha meg nem, akkor voltam vele. Ettől neki sokkal több ideje volt, ezért mint egy szokása, nekem mindig vett apróságokat, amiket én többször megkértem, hogy ne vegyen, mert nem szeretem, ha megajándékoznak (ezt már a kapcsolatunk elején elmondtam neki). Erre még megkaptam, hogy nem érzi magát szeretve, nem érzi magát nőnek és ő sokkal több ajándékot ad nekem, mint én őneki. Én minden időmet neki áldoztam és végig tisztelettel kezeltem, ő pedig végig lenézett és érzelmileg megrugdosott (a végén már nem csak úgy). Szóval ilyenkor felmerül bennem, hogy tényleg egy ajándék jelzi-e azt, hogy valaki szereti a másikat. Na kicsit mélyebbről amúgy pont ezért érdekelt ez a virágkérdés.

2015. okt. 23. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: Számomra ez nem azért esik jól, mert tudom, hogy szeret, hiszen tudom, hogy szeret, mert a te barátnőddel ellentétben, én akkor érzem, ha szeretnek, hogyha rám szánják az időt. Csak amikor spontán hoz nekem egy virágcsokrot, akkor az azért esik jól, mert valószínűleg, mikor megvette, arra gondolt, hogy ezzel örömet okoz majd nekem, és hogy tetszeni fog. Pl. egyszer eljött a barátom a sulimhoz egy nagy csokor virággal várt rám az egyetem előtt, és nagyon nagyon jól esett, hogy így készült arra, hogy meglepjen :)De ez nem egy szükséges dolog, csak egy kiegészítő.
2015. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Vegyen csokit, azt megzabáljuk együtt...
2015. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A bnőd elég tapló, már bocs.


Nem várom el, ha kapok, örülök neki, legyen az egy rétről szedett pitypang akár.

Mondjuk engem a csokival lehet igazán megfogni, de az sem elvárás - egyáltalán, amelyik kapcsolatban elvárásokat támasztunk a másik felé, ott gond van ;)

2015. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére már nem a barátnőm. Jól van, a ti hozzászólásaitok alapján kezd visszatérni az emberi fajba vetett hitem, akkor tényleg, ahogy feljebb mondták is már, csak az én barátnőm volt ekkora tapló, nem ez a jellemző felfogás.
2015. okt. 23. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!