Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három gyermekes édesanya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három gyermekes édesanya vagyok. Husz év után a párom ÖT honap féltékenységem után amire volt okom elhagyot egy fiatalabér tudom csak behálozta. A sok nyavajgásával és sajnálkozásával. Ugy érzem rontás van rajta? Ebbe kérek segiséget? .

Figyelt kérdés
Ezt nem tudom feldolgozni mert szerintem valamijen rontás van a páromom mert adig nem volt háboru köztünk mig be nem tette a lábát az életünkbe . Ezért kérek segitséget? Valahogyan mert ez nagyon nehéz a három gyermeknek is! Mindenki azt mondja rontás van a páromom mert egyik naprol a másikra nem változik igy meg senki .

2015. okt. 25. 06:49
1 2
 11/14 anonim válasza:
50%

Kedves kérdező!Nem csodálom, hogy nem bírta tovább a férjed.Az én öcsém 13éves, de már most helyesebben és érthetőbben ír, mint Te! Valószínűleg most csak a nőt hibáztatod, de ehhez két ember kell! Már miért lenne rajt rontás?! Úgy beszélsz erről az egészről, mintha ez még nem történt volna meg több1000 másik emberrel. Ebben semmi különös nincs. Ízig-vérig hülye vagy, már bocs!

Egy 15 éves/L

2015. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Drága, a pasik nem egyik napról a másikra szoktak megváltozni. Csak lebuknak. Ne a szeretőt okold, mert ilyenkor legtöbbször kettőn áll a vásár - aki nem menne magától is, azt nem lehet elcsábítani. Aki meg egy fiatal bigéért otthagyja a gyerekeit, azért nem kár. Jól mondták előttem: Húzzon csak amerre akar, de a gyerektartást fizesse, az ugyanis jár a kicsiknek.
2015. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Már ne haragudj!de te rontás alatt mit értesz?az hogy 20 éven keresztül úgymond hűlyének nézet vagy olyan színészi képesége van a párodnak hogy a 20 évet is végig játszotta, színlelte.Ilyen embertől jóbb minél távolabb kerűlni mem hogy visszakapni.
2015. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
87%
Igen rontás van rajta, minek a neve frisspuncirontás. Sok idős férfit elkap, és csak nehezen ereszt.
2015. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!