Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végtelenül boldogtalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dingodaj kérdése:

Végtelenül boldogtalan vagyok. A férjem semmit nem enged, még az ő rokonainak se irhatok. Hogyan lehet így kalitkában élni? (A többit is olvassátok el! )

Figyelt kérdés

Nagyonszépen kérek mindenkit hogy olvassa el!

Valaki írjon, mert vègtelenül boldogtalan vagyok. Meg fogok őrülni.

A fèrjem MINDENBEN AZT AKARJA HOGY ÙGY LEGYEN AHOGY Ő AKARJA... NEKEM MÀR SEMMIBEN NINCS SZAVAM.

Azt kell enni amit ő akar...nem szàmít ki mit enne..

Azt mondta hogy köszöntsem fel a rokonàt nevnapja alkalmàból. Én megirtam. De a màsik rokona meglàtott bejelölt. Mert 1 masik rokona meglàtta ezt ès azonnal felhivta őt..nekem màr pàr sort se lehet irni de neki BÀRMIT lehet...na visszamondtàk neki...na a fèrjemnek ez màr nem tetszik..ordit velem hogy ne irjak annak..azóta màr töröltem magam a Facebookròl is...mert ő hazajön...ez lesz

. meg az lesz ordit...mert most külföldön van de mégis most is anyàm tart el minket mert engem ùgy hagy itt mikor megy ki hogy 1 Ft nélkül..ezt màr nemegyszer csinàlta..azt mondta szò szerint hogy oldjam meg őt nem èrdekli akàrkivel le is fekhetek..mikorra hazajön addigra kint a fizetèse harmadàt nàr felvette felélte jòkat enni.. mindennap belőni magàt.. night'club-ok...ez megy..ès mire hazajön az itthoni minimàlbèrnek jò ha megfelel amit hoz..ez megy màr jòideje.. engem itthagy 1 Ft nélkül..èn anyàmtòl kèrjek amit utana meg kell adni akkor fedezzem a visszautat kajàt Euró Ft legyen nàla..megint/ vagy alig/ vagy nem marad pénz nálam..pèldàul a szeptemberi iskolakezdèsre is azt mondta: oldjam meg ugy ahogy akarom...de mindenre azt mondja..ha hazajön akkor is alig beszèlünk miről beszèlgessek vele? hogy mulattàl a nigthclubban vagy miről? Azt mondta nem vagyok jò ès nem is voltam.

Kb.6 ève teljesen külön szobàban vagyunk szex ( velem nincs..màssal van..mert szò szerint orditotta a képembe hogy ő 12 èvesekkel mèg nem sz☆patta le magàt most màr azt fogja mert pènzèrt akadnak jelentkezők a discoban bőven.. ) hàt egy 52 èves hazasembernek az az 1. dolga hogy discoba menjen. Meghogy èn aŕra se vagyok jò hogy 1 fèrfi megerőszakoljon..ő azt se bànja ha kiàllok a sarokra.. mert van rajtam sùlyfelesleg ès ő azt mikor megismerkedtünk biztosan nem làtta...szàmtalanszor szex közben elaludt rajtam..pedig akkor nem dolgozott 3 èvig..anyám tartott minket.ő fizette az összes csekket mindent..mégis anyàm meg én vagyunk k☆rvàk....az ő utalatos anyja? az nem, aki 52 èv alatt 1 cipőfűzőt nem vett neki, nem nevelte soha..persze egyik gyerekét se..

Ő màr milliòszor megalàzott megbàntott belèmrùgott összetiporta a lelkem..de van 1 hitel amit ha nem fizetek ki minden hònap 10.-èig egyben ràmvarrjàk ès honnan fizessem ki vagy mehetek a börtönbe...a fèrjemnek meg az az első hogy discoba menjen tinikkel szivattyúztatni magàt..

Kisvarosban lakom...munkalehetősèg nincs...

Bàrmit tesz el kell viselnem.

Ha nem ad pènzt...megmondta hogy megy discoba mert a péntek szombat este természetes hogy arròl szòl..igy mondta..

De mindensz☆rra anyàmtól kèrjek..ha anyam nem lesz majd, nem tudom mi lesz..

Vègrendeleten agyalok hogy mindent a gyermekemre iratok hogy a férjem ne kaphasson semmit mert 13.ève vagyunk hazasok.

Amùgy meg a sajàt rokona aki nagyjábòl ismeri a helyzetet ő mondta hogy a fèrjem a dilihazba akar tenni azért kèszit ki vagy meg akar ölni a kikèszitèsével lassacskán..

De a gyermekemmel meg kell èlnem valahogy.. nem költözhetek állandòan..nem vehetem ki az iskolàbòl havonta mert költözünk..pl.munkahely vegett...

Amùgy meg az ügyvèd azt mondta: attòl hogy az èn nevemen van a hitel-de együtt vettük fel.

Azt mondta a fèrjem: hogy tàrgyalàsra ha lesz az összes munkatársàt, rokonàt, mindenkit, boldig-boldogtalant be fog idézni, hogy ellenem valljanak hogy én ittam k☆urvalkodtam..ilyenek...ami persze nem igaz. Csak nekem nincsenek munkatàrsaim ..rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot..

Szòval patthelyzet.

De ne èn fizessem màr a hitelt..ő meg zsengetizenévesekkel mulat az ejszakàba...

Mègegyszer kèrek mindenkit, hogy irjatok, mert megőrülök!!!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. okt. 25. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A feléig olvastam el, de bőven elég volt. Minek vagy vele? Anyagilag sem támogat, válj el és menj dolgozni.
2015. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

te jóég ki ez a pondró??már bocs,de ilyen embert el kéne taposni a g**ibe..


szerintem te is tudod a megoldást,de nem mered kivitelezni.saját lábra kéne állnod,hogy egy kicsit se függj ettől a férfitól,közötök ne legyen többé egymáshoz.

ha a családja normális,nem fognak ellened vallani úgyse.

2015. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mi az ördögnek vagy mellette?
2015. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha minél gyorsabban elválsz tőle. Ennél csak rosszabb lesz az idő múlásával. A kiugrasz ebből a szörnyű rémálomból, jóvá alakulhat az életed és boldog lehetsz.
2015. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Eva Braun/Nagyezsda Szergejevna Allilujeva te vagy az...?
2015. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
Neked, neki mi van a nevén?
2015. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne az elso ket kerdesem, hogy hany eves vagy es dolgozole?
2015. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ez végigolvashatatlan. Egy fertő. Ha ez komoly és nem csak a képzeleted szüleménye... Akkor természetesen menekülj tőle. Beteges, ha létezik ilyesmi.
2015. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha úgyis anyukád tart el,miért nem költöztök oda a gyerekekkel?Ha elmennél dolgozni,lenne aki vigyázzon rájuk.Az,hogy kisvárosban élsz és nincs munka,nem kifogás,én 14 éve minden nap 120 km-t utazok a munkahelyre.

Miért függsz egy ilyen patkánytól?Ennél jobban már nem lehet megalázni egy nőt.

Tudod van egy mondás: aki nyavalyog,de nem változtat,annak nem fáj eléggé.Költözz,még ma!Ennél csak jobb életed lehet!

2015. okt. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azonnal lepj le!! Ezt senkivel sem csinahatjak meg! Onallo ember vagy!
2015. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!