Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sydney Budapest közti távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sydney Budapest közti távkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy magyar nővel, akivel egy városban élünk, de ösztöndíj miatt 2 évre kiment Ausztráliába és addig vissza se fog jönni. Neten beszélgetünk minden nap stb, kibírhat 2 évet egy ilyen távkapcs?
2015. okt. 25. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak tőletek függ, máson nem. Ha akarjátok egymást, akkor igen, ha valamelyikőtök meginog, akkor vége.
2015. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Osztom az 1-es véleményét, csak azon múlik, hogy ti mennyire bírjátok.
2015. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat, nem kapcsolat. Még az is nehezen működik, sőt a legtöbb esetben sehogy, ha nem 1 városban/megyében laktok, de ha még a világ másik pontján is lakik és csak neten chateltek, az aztán egy igazi kapcsolat.. remélem érted az iróniát
2015. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#3


Mi a párommal 2 és fél éve távkapcsiban vagyunk, igaz itt Mo-n, 200 km a táv, még a munkakeresés miatt nem tudunk összeköltözni. Eddig suliba jártam. De szeretjük egymást és kitartunk egymás mellett. Heti egyszer találkozunk és amikor van lehetőségünk, akkor egymásnál.


Nem kellenek a kifogások, hogy a távkapcsolat nem kapcsolat, meg az, hogy nem működik.

A fenét, működik, ha mind a ketten akarják!!!


1-es voltam

2015. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Oké, ha neked nem igényed 72%-os, hogy a párod melletted éljen és legyen közötök egymáshoz, akkor már az is működik ha guminőt veszel magadnak vagy akármit és arra is rá lehet fogni, hogy párkapcsolat. A mai liberális világban még nem is lennél furcsa, sok csodabogár lakik köztünk. De igazi párkapcsolatod soha nem lesz 200 km távolságról... jézus Mária
2015. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5


Igényem van rá, de egyenlőre még nem tudjuk megoldani az összeköltözést, de tudod, még ez is sokkal jobb, mint egy olyan férfi, aki hiába, hogy mellettem van egy városban, de pl. megcsalna. Őt, akivel igaz, jelenleg még távkapcsolatban vagyunk, de el tudom képzelni magam mellé, mint férj!


Egyébként meg napi több órát beszélgetünk!


Mellékesen, ha mind a kettőnknek lesz állása, akkor össze fogunk tudni költözni, te észlény! Nem így akarjuk leélni az életet, csak eddig 2 évig suliba jártam, most meg még nincs állásom!


Képes vagy ezeket felfogni, amiket leírtam, vagy nem?

2015. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy a legrosszabb módja az életed/fiatalságod elpazarlásának az a távkapcsolat, nincs annál alattomosabb tényező. Azt fogok észrevenni egy nap, hogy az élet elment melletted.
2015. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hogy ment volna el az életem, ha fél éven belül össze fogunk tudni költözni?


Egyébként meg nem tudsz te semmi! Csak az beszél így, ahogy te, aki már sokat csalódott az életben.

És ha pl. a munkád miatt kerülsz távkapcsiba a pároddal?

Akkor szakítasz vele, mert te nem vagy hajlandó távkapcsolatban lenni?


Tudod, azt szokták mondani, a szerelem mindent kibír és legyőz!

2015. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez egy szabad ország. Mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja. Én csak tanácsot akartam adni a kérdezőnek, nem is neked, de ha te vevő vagy rá hát legyen.

És ha mire összeköltöztök sok év után már nem lesz olyan lángoló a szerelem mint volt? Az egész életedet tönkreteheted. Utána jön majd a megcsalás, az alkoholizmus, a családon belüli erőszak, a válás és a szenvedő, elvált szülők gyereke/gyerekei.

Nincs olyan szerelem ami örökké tart, max pár év minden embernél, de jellemzően inkább kevesebb. A te életed. Miért enged győzködsz a saját igazadról? Felőlem aztán csináld

2015. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek felhoztam a saját példámat, hogy merjen belevágni a távkapcsolatba, mert ha olvas egy kézen fogható POZITÍV példát, akkor talán több bátorsága lesz belevágni, mint ha nem.

Negatív véleményt meg soha ne tanácsolj másnak, ha tanácsolsz valakinek valamit, akkor azt inkább pozitív irányba tedd, ha jót akarsz a másiknak!


Egyébként is, mit veszíthet a kérdező, ha belevág? Ha tényleg szeretik egymást, akkor a szerelem győzni fog!

2015. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!