Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy távkapcsolat működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távkapcsolat működhet Budapest és Pécs között?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 06:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán,mert ritkán találkoztok, esetleg akkor ha pár hónap múlva már közelebb költözik valaki a másikhoz.
2010. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez rajtatok múlik. De valóban akkor az igazi, ha hamar kiderül, hogy összeilletek és lesznek közös terveitek, pl. összeköltözés.
2010. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom. Keress rá a gúglin.
2010. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mi szinte ugyan ilyen messze éltünk egymástól.Igaz 3 hónap után már együtt:)

Azóta is.

2010. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne működhetne? Amúgy ha nem próbáljátok meg,sose derül ki... :) Sok sikert! 21/L
2010. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha van pénzetek és időtök vonatozni akkor működhet, havi 2-3 találkozóval, bár hetente lenne igazán jó. De ti tudjátok, hogy jó nektek.
2010. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?:):)
2010. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
működni működhet csak tudod nem tudni hogy mikor fog megcsalni a másik, amúgy ki pécsi és ki budapesti, és hányévesek vagytok??
2010. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A fiú pécsi ő 22 éves én a pesti 19 éves
2010. febr. 1. 15:06
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
azt hittem h ismerlek, de így már nem, náluk is ugyan ez van csak fordítva és több a korkülönbség, amúgy sztem hanyagold a távkapcsot, szex azt kész másre úgyse jó, meg az se mind1 h ki járogat kihez, mer nem kis pénz az se, azt ha dob, vagy dobod akk "faszé költöttem erre ennyi pénzt"
2010. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!