Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány + 19 éves fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány + 19 éves fiú. Működhet?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy 19 éves fiú, és én is bejövök neki. Viszont nem tudom, hogy működne-e. Szerintetek?

14/L


2010. márc. 17. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
MUKODJ!
2010. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Működhet csak őszinte szerelem kell hozzá. Mint bármelyik kapcsolathoz.
2010. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
inkább idősödj még egy kicsit hozzá, de te tudod.
2010. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Az a srác se lenne normális, hogy összeáll egy kislánnyal..
2010. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
inkabb meg varjal vele
2010. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő már kész felnőtt férfi,nyilván igénye van olyan dolgokra a nemi élet kapcsán is,amikre Neked még nem feltétlenül.Aztán ő nyilván sok dolgot már másképpen lát,más dolgok történnek Vele,más korosztály,más problémák,más életvitel.Ha úgy érzed,ezeket a problémákat át tudnátok hidalni,és tényleg komolyan venne Téged,csak akkor érdemes próbálkozni.Még akkor sem biztos,hogy sikerül.
2010. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Még várjál vele 1-2 évet én azt tanácsolom!Mert egy 19 éves fiú az már sokkal többet fog elvárni egy 14 éves lánytól..én úgy gondolom! :)
2010. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

fontos a szex egy jó kapcsolatban, amit szerintem nem 14-15 évesen kellene kipróbálni és gyakorolni, csinálni..

szerintem élvezd még ki gyermekkorod hátralévő 2-3 évét, nem késel el semmiről sem..

én 16 múltam mikor összejöttem a szerelmemmel, fél évet várt rám, szóval majdnem 17 voltam mikor elveszítettem. azóta is együtt vagyunk, és nem bántam meg, hogy nem adtam oda magam előbb. nagyon becsült is érte


az hogy tetszik, csak egy dolog.. fog még több is. de gondolj bele, 19 éves, komolyszerű kapcsit keres, te még gyerek vagy! ki sem jártad még az általánost, mit akarsz már szexelni?? csak kihasználna, és utána még ki tudja mennyi.. :S

ne tedd még, várj, ha egymásnak vagytok teremtve, pár év múlva össze tudtok még jönni, akkorra érettebbek is lesztek mindenre. :)

20 L

2010. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy szexelnék vele. Szerintem ha igazán szeret, akkor tud várni, ha nem, akkor hagyom a francba.

Amúgy volt már nálam fiatalabb barátnője is. És szerintem vele sem volt semmi olyan, mert ismerem a csajt. Meg a pasi is tök normális.

Máskülönben meg.. én azt gondolom, hogy mindent meg lehet beszélni. Nem?

2010. márc. 17. 18:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy 19 éves nem fog éveket várni. Maximum mellette félrekúr.

Sok esélyed nincs, ha esetleg nem egy gyerekes felfogású későnérő típus. Én 19 vagyok, de nem tudnék összeállni egy 14 évessel, nekem egy Nő kell. Szerintem hagyd.

2010. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!