Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy gyönyörűséges lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörűséges lány akivel nagyon kölcsönös a vonzalom, csak nagyon messze lakik tőlem! Szerintetek működhet a távkapcsolat, de ugy hgy mindig elmegyek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a szerelem még a távolságot is legyőzheti, de csak akkor, ha tényleg szeretitek egymást.

Ha megtudnátok oldani, hogy viszonylag gyakran találkoztok, akkor minden oké lesz. :)

2011. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D ,Csak mégis csak 200 km,de szeretem már annyira hgy minden akadályon átlépek :)
2011. júl. 10. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a szerelem még a távolságot is legyőzheti, de csak akkor, ha tényleg szeretitek egymást.

Ha megtudnátok oldani, hogy viszonylag gyakran találkoztok, akkor minden oké lesz. :)

2011. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban úgy van, ahogy mondod ("minden akadályon átlépek"), akkor működni fog az. :)
2011. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

remélem, nekem is hasonló lesz szeptembertől a problémám :s

+200km-er, remélem velem marad (yn) :), (és neked is szerencsét kívánok!)

19/F

2011. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
am ti eggyüt vagytok vagy ismerkedtek? :D
2011. júl. 10. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
200km? Te viccelsz? Nyugi, ez nem távolság! Mi 1200-ról oldottuk meg, mert akartuk. Úgyhogy nó pánik, amíg egy nyelvet beszéltek, nincs probléma. :-)
2011. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!