Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Határozatlan férfi. Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozatlan férfi. Szeretnék vele lenni. De már nem birom. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Közelebb kerültünk egymáshoz, de nagyon sok energiámba került, és alig van változás.

Talán nem határozatlan, talán több vasat tart a tűzben.

Szükségem van arra, hogy egy férfi határozott legyen, pedig türelmes és megértő vagyok. Mégis úgy érzem, fel kell adnom a nőiségem azáltal, hogy mindig én keresem, és én mondom meg, hogy hogy és mint legyen az együtt töltött idő. Vagyis csak akkor, ha épp nem elfoglalt a munkájával.


2015. okt. 25. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Jót tenne neki egy pofon az élettől, talán észbekap. Hagyd ott. Akinek nő kell tesz érte.
2015. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem érdekled vagy ennyire döntésképtelen, és ha ez már most zavar, akkor mi lesz később?
2015. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Hat ez szornyu...neked kell dontened...katasztrofa
2015. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez a pasi egy szolga,dominára volna szüksége!
2015. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukája hogy van?

Ezt nem poénbol kérdeztem.

Amit leirtál tényleg fárasztó.

Tovább gondolva. Ne adja Isten komolyabbra fordulna.

Bennem felmerült, egy másik oldal. Lehet hogy ha neked kell irányitani, akkor odahaza anyuka az irányitó.

Az meg neked szivás lenne!

2015. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogysmint a szüleivel..csak azt tudom, hogy ő minden más téren nagyon határozott és elszánt, kapcsolatok terén meg nem..nem csak velem volt igy, rég ismerejük egymást, ezt láttam én is.. de mégis reméltem, hogy velem más lesz.
2015. okt. 25. 19:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélni azt lehet, de csak ha nagyon ráérsz.... Ha az illető magától nem kap észbe akkor hagyd a francba.
2015. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legnehezebb eset, ami létezik. Azt mondják, hogy csendes stílussal is lehet sakkban tartani valakit, barátnőt is, ez mennyire igaz.
2015. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg itt a leszar nagy ívben szituáció áll fenn.Dobbantanod kéne,és megnézned,akkor mit reagál.
2015. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, nem bzi-e, mert úgy viselkedik...:D

Hátha ettől észbekap. Ha nem, akkor így jártál vele. Sajnálom, hogy ilyen teszetoszához kell vonzódnod!:S

Volt már barátnője?

Egyedül él vagy a szüleivel?

Hány éves?

2015. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!