Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi a randinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a randinál kérdezgeti a nőt hova szeretnél menni, mit szeretnél enni stb, akkor az a férfi határozatlan?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak érdekli a nő véleménye/vagy neki mindegy.
2013. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Csak nem tudja,hogy mit szeret a nő és a kedvében szeretne járni.
2013. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez alap. én mindig megkérdezem...


"Ha a nekem mindegy" választ kapom akkor mindig kitalálok olyan programot amitöl hirtelen eszébejut hova szeretne menni.


Én mondjuk azért kérdezem mert szeretném ha jól érezné magát

2013. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy figyelmes (pl. nem viszünk egy vega csajt sztékházba...)
2013. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelmes, vagy csak nem ismeri a környéket.
2013. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zoliba' ***** válasza:
te is megérdemled a zoliba' díjat! Tod mi az? Sültkeszeg vagy..
2013. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy újabb kérdés ami bizonyítja, hogy a nőknek semmi sem jó. Ha megkérdezed, határozatlan vagy, ha meg nem, akkor bunkó. :-D
2013. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelmesség csak jól kell kérdezni. Ha pl azt kérdezed hogy: lenne olyan hely ahová szívesen elmennél van esetleg valami amit szívesen ennél vagy valami különleges kérésed? A lány vagy azt válaszolja hogy neki mindegy vagy azt hogy hová szeretne menni stb. Szóval attól függ hogy kérdezed ebben rendkívül udvariasnak kell lenni hogy figyelmességnek tűnjön ne határozatlanságnak. pl az nálam már határozatlanság ha azt kérdezed hogy és mit csináljunk ma? Ja és még valami. Mindig legyen egy B terved ha azt mondja a lány hogy neki mindegy akkor 2 eshetőséget is fel tudj sorolni és választhasson. Ha nem tud dönteni és még mindig csak mosolyog és a nekem mind1-et hajtogatja.. legközelebb elég 1 terv is, és a kettő közül azt válaszd ami szerinted jobban fog neki tetszeni. :)
2013. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!