Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele fog minket kényszeríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fog minket kényszeríteni az anyja a szakításba? Vagy nem lesz ránk hatással?

Figyelt kérdés

Szóval barátomnak elég sok a hiányzása a suliból,amiket persze nem tud leigazolni.

Ha kiküldik a fizetős papírt,akkor otthon oltári cirkusz lesz az anyjával.

Ezért előtte szólt nekem,hogy telefonon így nem egy ideig nem igazán fogunk tudni beszélni.

Viszont találkozni lehet hétvégén,ahogy szoktunk és én is mehetek,meg ugye suliba menet-jövet is találkozunk.

De félek,hogy mi fog történni?

A csökkentett telefonálások mennyire lesznek ránk hatással? Van,hogy egy nap 5x is felhív.Szinte a napi 1,5óra telefonozás megvan.

Szerintetek el fogunk távolodni egymástól? Lehet emiatt szakítás?

Amúgy elég komolyan gondolja a kapcsolatunkat,velem tervezi az életét.És Szeret,ezt tudom.


2010. márc. 17. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Miattad nem járt suliba? Középiskolás, vagy már felsőoktatásban vesz részt? Azért ez nem mindegy.
2010. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Középiskola.

Miattam,mert velem akart hazajönni.

Vagy,ha nekem elmaradt egy órám,akkor ő is lelépett.

2010. márc. 17. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen felelőtlen volt, szerezzen igazolást. Nem nehéz...
2010. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Annak már mind1.

Engem az érdekelne,hogy ez Ránk hatással lesz-e?

Vagy minden olan lesz, mint volt?

2010. márc. 17. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, megérdemelnétek, hogy el legyetek tiltva egymástól. Neked sem volt annyi eszed, hogy ne engedd, hogy miattad lógjon? Ebből a szüleinek is lehet problémája, csak azért, mert ti 1 órával több időt akartatok együtt tölteni.
2010. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rainmaker ***** válasza:
Most ettől miért szakítanátok? Vannak párok, akik hetente csak 2-3x találkoznak, és csak úgy, mint ti - suliba menet/jövet és hétvégén. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor nem kérdés, hogy együtt maradtok-e:)
2010. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát mikor kiakadtam ennél a telefon eltíltásnál,akkor ugyanezt mondta,hogy ha szeretem,akkor ezt a pár napot kibírom.

De olyat is mondott,hogy "a szünetelés hülyeség lenne,mert személyesen találkozni úgyis tudunk."

2010. márc. 17. 17:35
 8/10 anonim válasza:
Olyan ismerősőm is van aki csak hetente vagy két hetente tudnak találkozni mégis megvannak. És én is csak szinte hétvégén tudok a suli miatt együtt lenni a barátommal.Meg néha délután. Ő nem jár suliba. És az apja is eléggé tiltani akarja tőlem de még így is együtt vagyunk. A lényeg hogy én sem lógok azért a suliból hogy többet tudjak vele lenni mert attól hogy kevesebbet vagyunk együtt még ugyanugy szeretem és utánna csak mégjobb hozzá bújni!! Meg nem is engedné szerintem hogy miatta lógjak. Am sok sikert hogy boldogok legyetek együtt :)
2010. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd, nem az anyukájára kellene kiakadnod, hanem a barátodra és magadra. Az anyukája teljesen normálisan fog eljárni, örülj, ha nem tiltja meg a személyes találkozásokat. Hogy jutott eszedbe ilyen? Nekem első dolgom lett volna visszafordítani az iskolaajtóban a barátomat, hogy neki még órája van, még ha hülyeség is az órája, mert bizony ez a következménye. Komolyan mondom, hogy felelősségre fogják vonni a szüleit, nem hinném, hogy nektek kellene, hogy feljebb álljon. Neked sem esne jól, ha egy olyan levelet kapnál, amiben közlik, hogy a gyerekednek elszámolatlan igazolatlan órái vannak, holott te úgy tudtad iskolában volt.
2010. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most komolyan azon aggódsz hogy ha nem fog felhívni minden apróságért, és hogy naponta 50szer elmondja hogy szeret, akkor szakítani fogtok? te nem vagy normális. képzeld akik szeretik egymást azoknak nem kell napi 1,5 órát a telefonon lógni hogy tudják hogy összetartoznak. mennyi idősek vagytok ti?
2010. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!