Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal mert mindig mindennre rá akart kényszeríteni. Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem de már olyan dolgokat mondott ami már zsarolásnak számít.Mondta hogy ő most akar azonnal gyereket vagy tőlem vagy mástól.Én hiába mondtam neki hogy ez nekem nem megy nem akarok most gyereket még fiatal vagyok és még vannak terveim amiket megakarok valósítani mondtam neki hogy várjon még pár évet de akkor sem érti meg akkor meg azzal jött hoy neki az már túl késő lenne meghogy biztos van nekem másvalaki.Nem bírtam tovább és jobbnak láttam hogy szakítok vele.Még mindig nagyon szeretem de ugy érzem nemhagy elég életteretnekem meg még egy kis időt se.Már egy ideje ezzel a gyerekes dologgal piszkál.Pedig 18 évesek vagyunk (Ő már dolgozik és egyedül lakik)

Mindig ilyenekkel erősködik nekem már elment a kedvem is az élettől.


2008. aug. 27. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az élettől ne menjen el a kedved, hiszen fiatal vagy. Járj el bulizni a barátaiddal, vesd bele magad valami ujba. Próbálj ki egy sportot, vagy foglalkozz zenével. Ezek mind mind segítenek elterelni a figyelmedet. Az a lényeg h mindig csinálj valamit, h ne tudj gondolkodni.
2008. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok.Igazából még ez sem tetszett neki :(
2008. aug. 27. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak rossz apa lenne, ha az egyetlen "meggyőző" módszer, amire képes az a lelki zsarolás... :( De most, hogy már túlvagy rajta, kicsit fektess nagyobb hangsúlyt a barátaidra, kezdj el rajzolni, folytasd a sportot, még akár intenzívebben is. Csinálj olyan dolgokat, amiket nem csináltál, amíg vele voltál. Nyugodtan flörtölj másokkal, és ha jön egy nála sokkal komolyabb és felnőttesebb felfogású pasi, akibe beleszeretsz, akkor már eszedbe sem fog jutni a régi. :) Fel a fejjel. :)
2008. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
figyelj...a srác tuti zakkant, 18 évesen az nagyon nem egészséges gondokozás. te ne idegeskedj rajta, járj el emkerek kozé, ismerkedj, majd meglatod, hogy vannak jofej pasik is. és az exedet ne sajnáld! ez volt a legjobb dolog amit tehettél. 18 évesen gyereket szulni nagy felelotlenség. fel a fejjel és csak okossan!
2008. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!