Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájthato hogy ütött?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájthato hogy ütött? Totál kiakadtam

Figyelt kérdés

Párommal veszeledtem ma hogy ha én takaritok és rend van legyen szives levinni a szemetet elkapolni maga után stb stb.

Az elején probált nyugtatgatni hogy ne orditsak...mondtam tovább nagyon begurultam.

Erre hátatforditott mire én rácsaptam a hátára hogyha hozzá beszélek ne forditson hátat.

Erre megfordult és arcon csapott.

Visszaadtam neki majd ő megint arcon csapott hogy mostmár higgadjak le.


Természetesen most ő van megsértődve még én mentem oda bocsánatot kérni mire odébb lökött hogy hagyjam....

Nagyon csalódott vagyok.....


Anyám szerint megérdemeltem hogy ezzel észhez téritett én viszont teljesen meg vagyok döbbenve...


2015. okt. 26. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
önélzetes a kis latol
2015. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

hát te egy hisztérika voltál, te ütöttél először...úgy tűnik neked a pofon olaj volt a tűzre, gondolom nem nagyon lehet veled ilyenkor normálisan beszélni...alapból rossz a kommunikáció ha már ordibálsz és csapkodsz...és igenis neked kell ELŐSZÖR bocsánatot kérned, mert te kezdted, viszont ő is ütött, ő is hibás!


22F

2015. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Te kezdtél el verekedni...
2015. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Gratulalok a hazassagodhoz:)
2015. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer egy pszichológus azt mondta, hogy bár a fizikai erőszak megbocsáthatatlan, azért van olyan eset, amikor a nő szabályosan kiprovokálja, hogy megüssék, és még a legbékésebb emberből is kihozzák az állatot.

Na ez az az eset.


Először is lehet higgadtan is kérni, hogy segítsen a házimunkában. Sokkal hatékonyabb, mint a veszekedés és az ordítás. Gondold végig: te mikor teljesítesz szívesebben egy kérést: ha szépen megkérnek rá, vagy ha követelőznek?

Az írod: próbált nyugtatni... te erre ordítani és csapkodni kezdtél. Egy hisztiző embernek bárki hátat fordítana...

Harmadszor: te ütöttél először. Ilyen alapon a párod is feltehetné a kérdést, hogy megbocsátható-e, hogy megütötted... Nincs ugyanis olyan, hogy ha a férfi üt, az bűn, ha meg a nő, akkor az semmi. Bármelyik fél részéről aggályos az agresszió.


Azt kell mondanom, hogy én egy nagyon higgadt ember vagyok, aki már megtanulta kezelni a konfliktusait, de ebben az esetben nagy valószínűséggel én is megütöttelek volna. Mondjuk az más kérdés, hogy nem is lennék olyan nővel, aki hisztivel és veszekedéssel akarja elérni a célját. Ez egy ötéves gyerek szintje, és a párkapcsolatomban felnőtt társra vágyom, nem egy kisgyerekre... Szóval nálam már a hisztizés miatt repülnél, meg se várnám, hogy agresszióig fajuljon a dolog. Aztán hisztizhetnél otthon anyukádnak, ha már úgyis gyerekként viselkedsz...

2015. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez megbocsajthato, igen. Te kezdted rangatni az oroszlan bajszat. Mindketten szegyelhetitek magatokat. :-D
2015. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Tébolyult hisztérika, aki üvölt és üt. Örülj, hogy nem döngölt bele a földbe. Magára valamit adó férfi ilyenkor a korbácsot rántja elő, deresre a gonosz boszorkányt, aztán hadd szóljon!!
2015. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem megbocsátható, ha egy férfi megüt egy nőt semmi esetben sem. Ugyanakkor az sem megbocsátható, ha egy nő megüt egy férfit. A lényeg, senkinek semmi joga nincs megütni a másikat! Tehát ne legyél kiakadva, ha már te is ütöttél! Amúgy egy ilyenből miért kell ekkora patáliát csinálni? Miért nem lehet normálisan elmagyarázni neki, hogy tiszteljen meg azzal, hogy nem hagy kupit és szemetet maga után, ha már takarítasz?
2015. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

én menekülnék a francba innen ! :D

mind2 esetben...

Csaj helyébe is meg a pali helyébe is! Nekem nincs szükségem ilyen kapcsolatra ahol emiatt ez megtörténik!!! Szomorú

2015. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem érdemelted meg,senki nem érdemli,de lehet tényleg így próbált lenyugtatni.

Halálosan unalmas ilyen piti dolgokat hallgatni,mint vigye le a szemetet. Mert attól,hogy nem viszi le,nem dől összea világ.

2015. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!