Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kiakadtam. Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiakadtam. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

A barátommal összevesztünk, és a fejemhez vágta, hogy én semmiben nem alkalmazkodok hozzá, csak ő hozzám. Kérdeztem, hogy ugyan már mi az a sok dolog amiben alkalmazkodnia kell hozzám.

1. Miattam MAJDNEM felköltözött Bp-re.

Tényleg ajánlottak egy állást Bp-n, de miatta nem vállaltam el, mert szerinte túl sokat kellett volna albérletre költeni, és így igaz hogy kevesebbet keresek, de több pénz marad, cserébe a szülei is elérhető távolságban vannak, és úgy ugráltatják ahogy nekik tetszik.

2. Felvitt kocsival amikor állásinterjúra mentem, pedig éjszakába ment utána dolgozni.

Mondtam neki, hogy vonattal felmegyek, kedvezményem is van rá, fele pénzből megvan az út, de ő ragaszkodott hozzá, hogy ne egyedül menjek. Hiába mondtam neki, hogy kezeljen már felnőttként, meg tudom oldani egyedül is, ragaszkodott hozzá.

Ezek tényleg olyan dolgok, amiből az jön le, hogy ő mennyire alkalmazkodik hozzám?



2015. jún. 7. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem..ez tipikusan az a helyzet amikor csak is azert csinal dolgokat h utana felhanytorgassa :D
2015. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nincs igaza.
2015. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg féltékenységből, mert így biztosan tudja hogy oda mész
2015. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt lehagytam, hogy azon vesztünk össze, hogy megbeszéltük még februárban, hogy mikor vegyek ki szabit, mert le kellett adni a tervezetet. Kivettem 10 napot, ő is. Megbeszéltük, hogy felmegyünk Bp-re és megnézünk mindent amit csak tudunk, hazafelé a Balatonnál megállunk 1 napra, kirándulunk, fürdünk...Pesten a nővérénél aludnánk, van 1 üres szobájuk, mondták is, hogy menjünk, legalább több költőpénz marad ha nem kell szállást fizetni. Úgy kezdődött a probléma hogy közölte, a szabadságából 5 napot az apjának kell segítenie itthon. Így elég lett volna 5 napot kivennem ha ezt előre tudom, de nem baj. Aztán kiderült, hogy az anyja is akkor megy fel unokázni a nővéréhez, amikor mi akarunk menni, és így már nem férünk el normálisan. Úgysem vagyunk valami jóban az anyjával, nem gondolom hogy javítana a helyzeten, ha hagynánk 5 napig a nappaliban a kanapén nyomorogni...Szólni nem lehet neki, szabadságot vett ki a hétre ez miatt. Úgyhogy mondtam, hogy akkor inkább hagyjuk az egészet, mert nem fogok az anyjához alkalmazkodni, inkább maradjunk itthon. És most én vagyok a bunkó, aki elrontotta a nyarat és elvettem a kedvét...
2015. jún. 7. 21:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagyis csak én nem vagyok valami jóban az anyjával.
2015. jún. 7. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Elős még lehet jogos is, második nem annyira.

De azért tudjuk, hogy tud egy nő úgy nemet mondani, hogy az ktelező érvényű igen legyen...

2015. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!