Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez lehetséges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges? Létszi írjatok minnél többen! (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és majdnem egy éve vagyok együtt a barátommal. Ő az első mindenben, és nagyon nagyon szeretem. BIZTOS VAGYOK benne hogy őt már soha nem akarom elveszíteni és csak ő kell nekem mert tényleg nagyon szeretem és már nem tudom elképzelni nélküle az életem!!!! Tudom hogy szinte minden fiatal lány aki szerelmes hasonlót érez, de én úgy gondolom hogy ez biztosan így van és nála nincs jobb mert számomra ő a tökéletes!!!!!!!! Szerintetek egy 16 éves lány lehet ennyire biztos abban amit érez???????? Én kitarok mellette és azt hiszem sőt biztos vagyok benne hogy ő is kitart mellettem!!!!!!!!!!! Létgyszi írjatok!
2010. márc. 17. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

minden lehetséges.


amugy ez nem.

de ha mégis 16 évesen elkötelezed magad, nem éled ki magadat, aztán 30 évesen fogsz ugy viselkedni mint egy 18 éves ringyó.

2010. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nielindi ***** válasza:
0%

nem lehetséges!!!! nincs olyan, h LÉTSZI meg olyan sincs, h LÉTGYSZI!!!!

amugy meg majd "kinövöd".

2010. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És miért nem lehetséges????????????
2010. márc. 17. 17:43
 4/12 nielindi ***** válasza:
mert az lesz, amit az elsö kedves kommentezö irt.
2010. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nem feltétlenül kell úgy lennie! Nem?
2010. márc. 17. 17:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell így lennie. A kiélés nem azt jelenti, hogy minden héten másik pasid van, hanem hogy szórakozol, éled a fiatalságot, bulizol. Szerintem ezt egy pár mellett is meg lehet tenni. A szüleim 15 éves koruk óta ismerik egymást, 25 éve házasok.
2010. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10-ből 9 alkalommal nem valósul meg, amiről te álmodsz.
2010. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnél is hasonló volt a sztori. Ma már azonban ez nem divat.
2010. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem divat :( Régebben azért a fiatalok zöme is normális volt, most meg nézd meg. Megverik a tanárt az iskolában és még sorolhatnám. :( Bár ez a kérdező kapcsolatával nem függ össze, én remélem, hogy sikerül együtt maradnotok, másnak is sikerült, nektek miért ne sikerülne? :)
2010. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon édik vagytok!!! És én is remélem hogy együtt maradunk!!!!
2010. márc. 17. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!